Q Bebek İlk Kartlarım 2 (6+ ay)
Q Bebek İlk Kartlarım 2 (6+ ay)
Q Bebek İlk Kartlarım 2 (6+ ay)
Q Bebek İlk Kartlarım 2 (6+ ay)

Q Bebek İlk Kartlarım 2 (6+ ay) (OM2527)

Marka : Q Bebek
Fiyat : ₺54,00(KDV Dahil)

İlk Kartlarım 2 (6+ ay)

Q Bebek İlk Kartlarım serisinin 2. Seti olan Q Bebek İlk Kartlarım 2, altıncı aydan sonra bebeklerimizin yine yüksek kontrastlı objelerle görsel uyarımlarını sağlayarak beyin ve dil gelişimlerine katkıda bulunmak için hazırlanmıştır.

İlk 6 ayda siyah-beyaz ağırlıklı objeler bebeklerin ilgisini daha fazla çekerken daha sonraki aylarda renk algılama retina yapıları da gelişmeye başladığından kırmızı, mavi, sarı, yeşil, turuncu gibi parlak ve canlı renkler de ilgilerini çekmeye başlar.
Aynı zamanda çevrelerine de dikkat ederek incelemeye başlarlar. Bu sayede bebeğiniz etrafını tarar,inceler ve gördüğü tüm nesneleri karşılaştırmayı öğrenir. Bu yeteneği kazanabilmesi sonucunda ortamda tüm nesneleri ayırt etmeyi öğrenir.
Bizler de bu nedenle serinin devamı olarak "Q Bebek İlk Kartlarım 2" setini bebeklerimizin beyin ve dil gelişimlerini desteklemek için hazırladık. Setimiz 20 adet kalın karton kart ve 40 adet özel olarak çizilmiş yüksek kontrastlı resimden oluşmaktadır.
Resimler bebeklerimizin ilgisini çekecek nitelikte Eşyalarım, Oyuncaklarım, Hayvanlar ve Vücudumuz konu başlıklarında hazırlanmıştır.