Çek Öğren Renkler ve Şekiller
Çek Öğren Renkler ve Şekiller

Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Kart Abc Yayıncılık (OM2584)

Fiyat : ₺130,80(KDV Dahil)

Çek Öğren Renkler ve Şekiller ile çocuğunuz en temel bilgileri okul öncesi dönemde öğrenmeye başlıyor.

Somut kavramlar, okul öncesi dönemde öğrenilmesi gereken en temel bilgiler arasındadır. Renkler ve Şekiller seti, çocuğunuza bu konuda yardımcı olacak ve bu kavramları eğlenerek öğrenmesini sağlayacak.

Renkler ve Şekiller, rengarenk görsellerle süslenmiş 15 adet hareketli karttan oluşan eşsiz bir eğitim setidir. Renkler ve Şekiller kartlarında toplamda 30 farklı renk ve geometrik şekil yer almaktadır. Renkler ve Şekiller kartlarını çektiğinizde içinden çıkan kısımda ise renkler ve şekillerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer almaktadır. Renkler ve Şekiller kartları ile çocuğunuz renkler ve şekiller kavramlarını resimler üzerinden görerek öğrenecek, hem sözcük haznesi gelişecek, hem ilk okuma becerisini kazanacak hem de yabancı dil eğitimine okul öncesi dönemde başlayacak.

Çek Öğren Renkler ve Şekiller seti, alanında uzman kişiler tarafından büyük bir özenle hazırlanmış bir okul öncesi eğitim setidir.

Renkler ve Şekiller kartları çocuğunuzun günlük hayatta karşısına çıkan tüm renkler ve şekilleri öğrenmesi, görsel yeteneğinin gelişmesi, okuma becerisi gibi konulardaki gelişimi için son derece faydalıdır.

Bunlardan ayrı olarak Renkler ve Şekiller kartları biçim itibariyle çocuğunuzun motor gelişiminin de pozitif yönde ilerlemesini sağlamaktadır.

Renkler ve Şekiller setinde yararlı bilgilerle dolu bir kılavuz bulunuyor.

Bu kılavuzda Renkler ve Şekiller kartlarının etkili bir biçimde kullanma yöntemleri anlatılmaktadır.

İsterseniz kılavuzda yer alan fikirlerden faydalanabilir isterseniz de Renkler ve Şekiller kartları ile kendiniz yarattığınız oyunlarla çocuğunuzun bu kavramları basit bir şekilde öğrenip günlük hayatında kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çek Öğren Renkler ve Şekiller dışında “Hayvanlar”, “Sayılar”, “Vücudumuz” ve “Karşıtlar” başlıkları altında toplamda 5 eğitim seti bulunuyor.

Etiketler
Çek Öğren, Çek Öğren Renkler, Çek Öğren Renkler ve, Çek Öğren Renkler ve Şekiller, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Kart, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Kart Abc, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Kart Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Kart Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Abc, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Eğitici Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Kart, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Kart Abc, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Kart Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Kart Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Abc, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Şekiller Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Eğitici, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Kart, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Kart Abc, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Kart Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Kart Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Abc, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Eğitici Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Kart, Çek Öğren Renkler ve Kart Abc, Çek Öğren Renkler ve Kart Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Kart Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Abc, Çek Öğren Renkler ve Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler ve Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Kart, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Kart Abc, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Kart Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Kart Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Abc, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Eğitici Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Kart, Çek Öğren Renkler Şekiller Kart Abc, Çek Öğren Renkler Şekiller Kart Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Kart Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Abc, Çek Öğren Renkler Şekiller Abc Yayıncılık, Çek Öğren Renkler Şekiller Yayıncılık,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR