Çek Öğren Karşıtlar
Çek Öğren Karşıtlar

Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Kartlar Abc Yayıncılık (OM2583)

Fiyat : ₺130,80(KDV Dahil)

Çek Öğren Karşıtlar ile çocuğunuz okul öncesi dönemde mantık ile düşünme becerisini geliştirecek.

Okul öncesi dönemde çocuğunuza somut kavramları geliştirme ve mantığını kullanma şansı vererek onun hayata bir adım önde başlamasını sağlayabilirsiniz. Karşıtlar seti bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacak.  

Karşıtlar, renkli resimlerle süslü 15 adet hareketli karttan oluşan benzersiz bir eğitim setidir. Bu kartlarda 30 farklı karşıt kavramın anlatıldığı resimler bulunmaktadır. Kartları çektiğinizde içinden çıkan kısımda ise bu karşıt kavramların Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer almaktadır. Karşıtlar kartları ile çocuğunuz hem karşıtlık kavramını resimler üzerinden görerek öğrenecek, hem kelime dağarcığı gelişecek hem de mantık ile düşünme becerisi kazanacak. Ayrıca çocuğunuz Karşıtlar kartları ile İngilizce eğitimine erken bir giriş yapacak.

Karşıtlar seti, uzman kişilerce büyük bir titizlikle hazırlanmış bir okul öncesi eğitim setidir.

Karşıtlar kartları çocuğunuzun günlük hayatta sıklıkla kullanılan karşıt kavramları öğrenmesi, mantığını kullanması, okuma becerisi ve resim sözcük ilişkisi gibi konulardaki gelişimi için yararlıdır.

Bunlardan ayrı olarak Karşıtlar kartları kullanım biçimi bakımından çocuğunuzun motor gelişimini de pozitif yönde desteklemektedir.

Karşıtlar kartlarının yanında faydalı bilgiler içeren ve aileler için hazırlanmış bir kılavuz bulunmaktadır.

Bu kılavuzda ailelere Karşıtlar kartlarının nasıl daha etkili kullanılabileceği anlatılmaktadır. Dilerseniz kılavuzdaki oyun fikirlerini değerlendirebilir dilerseniz de Karşıtlar kartları ile kendiniz bir oyun yaratıp çocuğunuzun bu kavramları daha kolay öğrenip hayata geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Çek Öğren Karşıtlar  dışında “Hayvanlar”, “Sayılar”, “Vücudumuz” ve “Renkler ve Şekiller” başlıkları altında toplamda 5 eğitim seti bulunmaktadır.

Etiketler
Çek Öğren, Çek Öğren Karşıtlar, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Kartlar, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Kartlar Abc, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Abc, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Abc Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Eğitci Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Kartlar, Çek Öğren Karşıtlar Kartlar Abc, Çek Öğren Karşıtlar Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Abc, Çek Öğren Karşıtlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Karşıtlar Yayıncılık, Çek Öğren Eğitci, Çek Öğren Eğitci Kartlar, Çek Öğren Eğitci Kartlar Abc, Çek Öğren Eğitci Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Eğitci Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Eğitci Abc, Çek Öğren Eğitci Abc Yayıncılık, Çek Öğren Eğitci Yayıncılık, Çek Öğren Kartlar, Çek Öğren Kartlar Abc, Çek Öğren Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Abc, Çek Öğren Abc Yayıncılık, Çek Öğren Yayıncılık, Çek Karşıtlar, Çek Karşıtlar Eğitci, Çek Karşıtlar Eğitci Kartlar, Çek Karşıtlar Eğitci Kartlar Abc, Çek Karşıtlar Eğitci Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Karşıtlar Eğitci Kartlar Yayıncılık, Çek Karşıtlar Eğitci Abc, Çek Karşıtlar Eğitci Abc Yayıncılık, Çek Karşıtlar Eğitci Yayıncılık, Çek Karşıtlar Kartlar, Çek Karşıtlar Kartlar Abc, Çek Karşıtlar Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Karşıtlar Kartlar Yayıncılık, Çek Karşıtlar Abc, Çek Karşıtlar Abc Yayıncılık, Çek Karşıtlar Yayıncılık, Çek Eğitci, Çek Eğitci Kartlar,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR