Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim
Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim
Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim
Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim
Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim

Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim (OM2529)

Marka : Q Bebek
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır. 

Q Bebek Dikkat Geliştirme Setim Kullanım

Kartlar 21 ay ve üzeri bebek ve çocuklarımızla kullanılmalıdır.

Setimizde 12 ana kart ve 48 obje kartı olmak üzere 60 kart vardır. Her ana karta ait 4 obje kartı vardır.Setimizde öncelikle Doğamız, Benim Odam, Çiftlik, Taşıtlar, Denizler, Oyuncaklarım temalı kartların kullanımına başlanmalıdır. Bu kartların ön yüzleri 4 objenin çizimlerini , arka yüzleri de bu objelerin gölgelerini içerir. Önce objelerle birebir ön yüzlerindeki çizimler eşleştirebilir daha sonra da arka yüz ile bebeğinizin objelerin gölgelerini bulmasını sağlayabilirsiniz. Obje ve hayvanların isimlerini sorabilir, yerlerini göstermelerini isteyebilirsiniz. Ayrıca farklı birçok etkinlikte yapabilirsiniz.

Daha sonra istediğiniz sıralama ile Renk ve şekil kartı ile doğru renk ve şekilleri bulmasını sağlayarak, Farkları bul kartı ile çiçekler arasındaki küçük farkı bulmasını sağlayarak, Eksikleri tamamla kartı ile araba ve uçağın eksik parçalarını tamamlayarak, Örüntü kartı ile sağdan sola doğru her sıradaki eksik şekili bularak, , Sıradakini bul kartı ile doğru şekli doğru yere yerleştirmesini sağlayarak ve İçindekini bul kartı ile de paketlenmiş olan hediyenini içindeki doğru objeyi bulmasını sağlayarak ve daha uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle arzu ettiğiniz şekilde çalışmalara devam edebilirsiniz.