Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Kahve Makinesi
Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Kahve Makinesi
Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Kahve Makinesi

Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Kahve Makinesi (OM10463)

Marka : Sunman
Fiyat : ₺647,22(KDV Dahil)

Minik baristalar iş başına! Harika yeşil rengi ve şık tasarıma sahip Little Chef Kapsül Kahve Makinesi ile kahve yapmak çok eğlenceli!
Kırmızı renkli tuşa basıldığında kahve makineniz çalışmaya hazır duruma gelir ve bardak koyma bölümünde ışık yanmaya başlar. Şimdi kahvenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz!
Makinenin ön bölümünde yer alan tuşlara kahvenin çeşidine göre farklı sesler çıkartır.
Makinenizin üst kısmında bulunan kapağı açıp kahve kapsüllerini yerleştirdiğinizde altta kalan kapsül tıpkı gerçek kahve makinelerindeki gibi aşağıya düşer.
Kahvenizi hazırlarken daha fazla eğlenmek için nota tuşuna basın! 6 farklı müzik sizi bekliyor!
Çocukların; el-göz koordinasyonlarının, ince motor becerilerinin ve rol oyunları oynayarak hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olur.
Set içerisinde; 1 kahve makinesi, 1 fincan ve 3 adet kahve kapsülü yer almaktadır.
2 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.
Ürün ölçüsü: 20 x 20 cm.
Kutu Ölçüsü; 26 x 14,5 x 24,5 cm.

Etiketler
Little, Little Chef, Little Chef Sesli, Little Chef Sesli ve, Little Chef Sesli ve Işıklı, Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül, Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Kahve, Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Kahve Makinesi, Little Chef Sesli ve Işıklı Kapsül Makinesi, Little Chef Sesli ve Işıklı Kahve, Little Chef Sesli ve Işıklı Kahve Makinesi, Little Chef Sesli ve Işıklı Makinesi, Little Chef Sesli ve Kapsül, Little Chef Sesli ve Kapsül Kahve, Little Chef Sesli ve Kapsül Kahve Makinesi, Little Chef Sesli ve Kapsül Makinesi, Little Chef Sesli ve Kahve, Little Chef Sesli ve Kahve Makinesi, Little Chef Sesli ve Makinesi, Little Chef Sesli Işıklı, Little Chef Sesli Işıklı Kapsül, Little Chef Sesli Işıklı Kapsül Kahve, Little Chef Sesli Işıklı Kapsül Kahve Makinesi, Little Chef Sesli Işıklı Kapsül Makinesi, Little Chef Sesli Işıklı Kahve, Little Chef Sesli Işıklı Kahve Makinesi, Little Chef Sesli Işıklı Makinesi, Little Chef Sesli Kapsül, Little Chef Sesli Kapsül Kahve, Little Chef Sesli Kapsül Kahve Makinesi, Little Chef Sesli Kapsül Makinesi, Little Chef Sesli Kahve, Little Chef Sesli Kahve Makinesi, Little Chef Sesli Makinesi, Little Chef ve, Little Chef ve Işıklı, Little Chef ve Işıklı Kapsül, Little Chef ve Işıklı Kapsül Kahve, Little Chef ve Işıklı Kapsül Kahve Makinesi, Little Chef ve Işıklı Kapsül Makinesi, Little Chef ve Işıklı Kahve, Little Chef ve Işıklı Kahve Makinesi, Little Chef ve Işıklı Makinesi, Little Chef ve Kapsül, Little Chef ve Kapsül Kahve, Little Chef ve Kapsül Kahve Makinesi, Little Chef ve Kapsül Makinesi, Little Chef ve Kahve, Little Chef ve Kahve Makinesi, Little Chef ve Makinesi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR