Lali Yayınları Bir Araya Topla: Ne, Ne İle? (OM5129)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺80,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺70,00(KDV Dahil)

“Ne? Ne ile?” kartları çocuklara konuya uygun nesneler arasında ilişki kurma becerisinin öğretilmesi için oluşturulmuştur.
Konuşurken konuya uygun kelimelerin seçilmesi önemlidir. Bunun için çocuklar ilk olarak aynı konuya ait nesneleri ilişkilendirebilmelidir.

Kimler kullanabilir?

Çocukların dil gelişimine destek olmak isteyen ebeveynler ve dil-konuşma sorunu yaşayan çocukların aile ve eğitimcileri kullanabilir.

Geliştirdiği alanlar

  • İlişki kurma

  • Kategorize etme

  • Görsel dikkat becerileri

  • Sözcük dağarcığı

İçindekiler

Arkalı önlü 5 büyük kart
40 adet yuvarlak pul

Nasıl oynanır?

Büyük kartlardan 1 adet seçilir. Yuvarlak pulların tümü resimler yukarı gelecek şekilde masaya dizilir. Büyük kartın üzerinde olan yer-yön bildiren kelime ile aynı pozisyonda olan 4 dört pul diğer 40 pul arasından bulunur. Bulunan kartların üzerindeki yer-yön bildiren kelime yüksek sesle söylenir ve büyük karttaki dairelerin üzerine yerleştirilir. Örneğin “bebek” kartı seçildiğinde “Haydi bebekle ilgili olan resimleri bulalım” deyip pulların arasından “önlük, çıngırak, biberon, emzik” resimleri bulunur, büyük karttaki dairelere yerleştirilir. Daha sonra pulların arkası çevrilir. Büyük kartın rengi ile aynı olanlar doğrudur. Aynı olmayanlar doğrularıyla değiştirilir.
* Gelişim seviyesine göre ortadaki pulların sayısı azaltılarak oynanabilir.

 

 

 

 

Yaş Aralığı
18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş
Gelişim Alanları
Hafıza Görsel Algı Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Dikkat Sosyal Beceriler
Benzer Ürünler
Etiketler
Lali, Lali Yayınları, Lali Yayınları Bir, Lali Yayınları Bir Araya, Lali Yayınları Bir Araya Topla, Lali Yayınları Bir Araya Topla Ne, Lali Yayınları Bir Araya Topla Ne Ne, Lali Yayınları Bir Araya Topla Ne Ne İle, Lali Yayınları Bir Araya Topla Ne İle, Lali Yayınları Bir Araya Topla İle, Lali Yayınları Bir Araya Ne, Lali Yayınları Bir Araya Ne Ne, Lali Yayınları Bir Araya Ne Ne İle, Lali Yayınları Bir Araya Ne İle, Lali Yayınları Bir Araya İle, Lali Yayınları Bir Topla, Lali Yayınları Bir Topla Ne, Lali Yayınları Bir Topla Ne Ne, Lali Yayınları Bir Topla Ne Ne İle, Lali Yayınları Bir Topla Ne İle, Lali Yayınları Bir Topla İle, Lali Yayınları Bir Ne, Lali Yayınları Bir Ne Ne, Lali Yayınları Bir Ne Ne İle, Lali Yayınları Bir Ne İle, Lali Yayınları Bir İle, Lali Yayınları Araya, Lali Yayınları Araya Topla, Lali Yayınları Araya Topla Ne, Lali Yayınları Araya Topla Ne Ne, Lali Yayınları Araya Topla Ne Ne İle, Lali Yayınları Araya Topla Ne İle, Lali Yayınları Araya Topla İle, Lali Yayınları Araya Ne, Lali Yayınları Araya Ne Ne, Lali Yayınları Araya Ne Ne İle, Lali Yayınları Araya Ne İle, Lali Yayınları Araya İle, Lali Yayınları Topla, Lali Yayınları Topla Ne, Lali Yayınları Topla Ne Ne, Lali Yayınları Topla Ne Ne İle, Lali Yayınları Topla Ne İle, Lali Yayınları Topla İle, Lali Yayınları Ne, Lali Yayınları Ne Ne, Lali Yayınları Ne Ne İle, Lali Yayınları Ne İle, Lali Yayınları İle, Lali Bir, Lali Bir Araya, Lali Bir Araya Topla, Lali Bir Araya Topla Ne, Lali Bir Araya Topla Ne Ne, Lali Bir Araya Topla Ne Ne İle, Lali Bir Araya Topla Ne İle, Lali Bir Araya Topla İle, Lali Bir Araya Ne, Lali Bir Araya Ne Ne, Lali Bir Araya Ne Ne İle, Lali Bir Araya Ne İle, Lali Bir Araya İle, Lali Bir Topla, Lali Bir Topla Ne, Lali Bir Topla Ne Ne, Lali Bir Topla Ne Ne İle, Lali Bir Topla Ne İle, Lali Bir Topla İle, Lali Bir Ne, Lali Bir Ne Ne, Lali Bir Ne Ne İle, Lali Bir Ne İle, Lali Bir İle, Lali Araya, Lali Araya Topla, Lali Araya Topla Ne, Lali Araya Topla Ne Ne, Lali Araya Topla Ne Ne İle, Lali Araya Topla Ne İle, Lali Araya Topla İle, Lali Araya Ne, Lali Araya Ne Ne, Lali Araya Ne Ne İle, Lali Araya Ne İle, Lali Araya İle, Lali Topla, Lali Topla Ne, Lali Topla Ne Ne, Lali Topla Ne Ne İle, Lali Topla Ne İle, Lali Topla İle, Lali Ne, Lali Ne Ne, Lali Ne Ne İle, Lali Ne İle, Lali İle, Yayınları, Yayınları Bir, Yayınları Bir Araya, Yayınları Bi,