Kopyala+Öğren Sayılar
Kopyala+Öğren Sayılar

Kopyala+Öğren Sayılar (OM3243)

Fiyat : ₺45,36(KDV Dahil)

Kopyala+Öğren Sayılar 

 

Bu silinebilir kartlar ve kalemden oluşan harika setle sayıları öğrenmek çok kolay! Çocuğunuz 1'den 20'ye kadar rakamların yazılış ve okunuşlarını öğrenecek, farklı eşleştirme ve sayı sayma alıştırmalarını eğlenerek çözecek!

     Kopyala Öğren serisi, okuma yazmayı öğrenme sürecinde, anne-babalara ve öğretmenlere kaliteli bir materyal oluşturmak ve sevgili çocuklarımızın okuma-yazmaya harika bir başlangıç yapmalarını sağlamak düşüncesiyle hazırlandı. Beş başlıktan oluşan seri, hem çocuklarımızın el yazısı ile yazma pratiği yapmasına olanak veriyor hem de onların erken yaşta temel kavramları öğrenmesine 
yardımcı oluyor. 


 Kartlar, ilgi çekici görseller, kesikli çizgilerle gösterilen sözcükler, temel kavramlarla ilgili renkli alıştırmalar içeriyor. Ayrıca kartların silinebilir olması sınırsız sayıda kullanıma izin veriyor.

Kopyala Öğren kartlarının tamamında Milli Eğitim Bakanlığı yeni müfredatına uygun el yazısı fontu kullanıldı. Kartlar, ilgi çekici görseller, kesikli çizgilerle gösterilen sözcükler, temel kavramlarla ilgili renkli alıştırmalar içeriyor. Ayrıca kartların silinebilir olması sınırsız sayıda kullanıma izin veriyor. Anne-Baba Öğretmen Kılavuzu, kartlardan maksimum fayda sağlamanız için size yol gösterecek.

    Sayılar başlığı çocuğunuzun aşağıdaki becerileri edinmesine yardımcı olacak;

·         Rakamları tanıma,

·         Sayma ve hesaplama becerileri,

·         El yazısı becerileri,

·         El-göz koordinasyonu,

·         Ebeveyn çocuk etkileşimi.

    Kutunun içinde neler var?

·         Yaklaşık 80 temel sözcük,

·         Anne-baba ve öğretmen kılavuzu,

·         İki çizgi çalışması kartı,

·         Bir siyah kalem,

·         Bir kırmızı kalem,

  Silgi bezi

 

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim