Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Şekiller Eğitici Kartlar

Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Şekiller Eğitici Kartlar (OM1000)

Fiyat : ₺297,65(KDV Dahil)

Dokunsal Hassasiyet için eğitici kartlar

TEMEL KAVRAMLAR VE YABANCIL DİL ÖĞRENİMİ BİR ARADA!

-Günlük yaşamda çok karşılaşılan objeleri tanıma,
-İlk Türkçe becerilerini kazanma,
-Her kartta sözcüğün İngilizce ve Almanca karşılıklarıyla telaffuzları,
-Çocuğunuzun ilgisini çekebilecek harika görseller ve dokularla hazırlanmış resimli kartlar,
-Kartlardan maksimum fayda sağlamaya yardımcı olan, farklı oyun fikirleri veren Anne-Baba ve Öğretmen Kılavuzu,
-Sadece görerek değil dokunarak ve hissederek öğrenim! 

Çocuğunuzun daha okul öncesi dönemde hem temel kavramları öğrenmesini hem de ilk yabancı dil becerilerini kazanmasını istiyorsanız çocuğunuzu Dokun Hisset Öğren Resimli Kartlar'la mutlaka tanıştırmalısınız. Her kutuda yer alan Anne Baba Öğretmen Kılavuzu size kartlardan en doğru şekilde faydalanabilmeniz için yol gösterecek. Farklı oyun fikirleri ile çocuğunuz eğlenerek öğrenecek.
Bu harika eğitim seti ile çocuğunuz,
- Daha okul öncesi dönemde yabancı dil becerilerini kazanmaya başlayacak. Dokun Hisset Öğren Resimli Kartları kullanarak yaklaşık 80 farklı sözcüğün Almanca ve İngilizce karşılıklarını çocuğunuza öğretebileceksiniz.
- Rengarenk kaliteli görseller ve özel dokular kullanılarak hazırlanan kartlar sayesinde çocuğunuz yalnızca görerek değil aynı zamanda görerek ve hisssederek öğrenecek. Farklı duyu organlarını kullanarak çok daha kalıcı bilgiler edinebilecek.
- Ana renkleri ve ara renkleri öğrenecek.
- 16 farklı taşıtı tanıyacak.
- Gündelik yaşamda sıkça karşımıza çıkan pek çok farklı objenin ismini öğrenecek.
- 1'den 10'a kadar ileriye ve geriye doğru saymayı, sayıları sayı doğrusu üzerine yerleştirmeyi, var ve yok kavramlarını öğrenecek.
- Temel geometrik şekiller kolayca dağarcığına yerleşecek.

 

Etiketler
Dokun, Dokun Hisset, Dokun Hisset Öğren, Dokun Hisset Öğren Renkler, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Şekiller, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Şekiller Eğitici, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Şekiller Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Şekiller Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Eğitici, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Ve Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Şekiller, Dokun Hisset Öğren Renkler Şekiller Eğitici, Dokun Hisset Öğren Renkler Şekiller Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Şekiller Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Eğitici, Dokun Hisset Öğren Renkler Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Renkler Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve, Dokun Hisset Öğren Ve Şekiller, Dokun Hisset Öğren Ve Şekiller Eğitici, Dokun Hisset Öğren Ve Şekiller Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Şekiller Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Eğitici, Dokun Hisset Öğren Ve Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Kartlar, Dokun Hisset Öğren Şekiller, Dokun Hisset Öğren Şekiller Eğitici, Dokun Hisset Öğren Şekiller Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Şekiller Kartlar, Dokun Hisset Öğren Eğitici, Dokun Hisset Öğren Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Kartlar, Dokun Hisset Renkler, Dokun Hisset Renkler Ve, Dokun Hisset Renkler Ve Şekiller, Dokun Hisset Renkler Ve Şekiller Eğitici, Dokun Hisset Renkler Ve Şekiller Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Renkler Ve Şekiller Kartlar, Dokun Hisset Renkler Ve Eğitici, Dokun Hisset Renkler Ve Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Renkler Ve Kartlar, Dokun Hisset Renkler Şekiller, Dokun Hisset Renkler Şekiller Eğitici, Dokun Hisset Renkler Şekiller Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Renkler Şekiller Kartlar, Dokun Hisset Renkler Eğitici, Dokun Hisset Renkler Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Renkler Kartlar,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR