Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif Terbiye
Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif Terbiye

Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif Terbiye (OM5909)

Fiyat : ₺79,00

Evet, çocukların ve ergenlerin toplum içinde bizlere yaşattıkları olumsuzlukları gördükçe, herkesin bu gençlerin ana-babalarını suçladıklarını görürsünüz. Genelde de şu sözleri duyarız hep:

Anne-babaları bu çocuklara hiç mi terbiye vermemiş? Bunların ailesi hiç mi ilgilenmemiş çocuklarıyla? Nasıl bir ailede yetişmiş bunlar, böyle sorumsuzca çocuk yetiştirilir mi hiç? Anne baba yeterli eğitimi verseydi çocukları böyle mi olurdu? Ah şu aileler yok mu? Hep aile suçludur, hep anne-babalar suçlanır. Öyle ya, suçlamak kolaydır, önemli olan çözüm getirmek değil midir? Anne-babalar suçlanır hep genelde ama onların karşılaştıkları problemlerde onlara kim yardımcı olacak peki? Onlar neyi yanlış yaptıklarını, nasıl yapmaları gerektiğini nereden öğreneceklerdir.

İşte; günümüzün yükselen değerlerinden olan pozitif terbiye, ailenin çocuğuna vermesi gereken en önemli değerlerden biridir. Amaç her ne koşulda ve durumda olursa olsun ebeveynin önce kendini bilinçlendirmesi, eğitmesi ve daha sonra da pozitif olarak çocuğuna bunu yansıtması gerekir. Aileler bu konuda birinci derecede sorumludur. Çocuk, ilk eğitimini, terbiyesini ailede alır. Önemli olan bunu pozitif bir şekilde yaşama geçirebilmektir.

Çocuk, toplumun direği ve geleceğidir. En güzel şekilde eğitilmeli, yaşama en iyi şekilde hazırlanmalıdır. Eğitsel, sosyal, bilişsel ve empatik olarak donanımı olan çocuk, sosyal yaşantı için bir kazanç olduğu kadar; kendi mutluluğu, huzuru ve başarısı için de pozitif şekilde eğitilmelidir. Şüphesiz ki hayati öneme sahip çocuk eğitimi ve terbiyesi için bu kitap size yeni ufuklar açacaktır.

Henüz çok geç olmadan. Ne dersiniz?..
" Karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak."

Etiketler
Çocuk, Çocuk Ve, Çocuk Ve Ergende, Çocuk Ve Ergende Çağdaş, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Metotlarla Terbiye, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Pozitif, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Ergende Çağdaş Terbiye, Çocuk Ve Ergende Metotlarla, Çocuk Ve Ergende Metotlarla Pozitif, Çocuk Ve Ergende Metotlarla Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Ergende Metotlarla Terbiye, Çocuk Ve Ergende Pozitif, Çocuk Ve Ergende Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Ergende Terbiye, Çocuk Ve Çağdaş, Çocuk Ve Çağdaş Metotlarla, Çocuk Ve Çağdaş Metotlarla Pozitif, Çocuk Ve Çağdaş Metotlarla Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Çağdaş Metotlarla Terbiye, Çocuk Ve Çağdaş Pozitif, Çocuk Ve Çağdaş Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Çağdaş Terbiye, Çocuk Ve Metotlarla, Çocuk Ve Metotlarla Pozitif, Çocuk Ve Metotlarla Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Metotlarla Terbiye, Çocuk Ve Pozitif, Çocuk Ve Pozitif Terbiye, Çocuk Ve Terbiye, Çocuk Ergende, Çocuk Ergende Çağdaş, Çocuk Ergende Çağdaş Metotlarla, Çocuk Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif, Çocuk Ergende Çağdaş Metotlarla Pozitif Terbiye, Çocuk Ergende Çağdaş Metotlarla Terbiye, Çocuk Ergende Çağdaş Pozitif, Çocuk Ergende Çağdaş Pozitif Terbiye, Çocuk Ergende Çağdaş Terbiye, Çocuk Ergende Metotlarla, Çocuk Ergende Metotlarla Pozitif, Çocuk Ergende Metotlarla Pozitif Terbiye, Çocuk Ergende Metotlarla Terbiye, Çocuk Ergende Pozitif, Çocuk Ergende Pozitif Terbiye, Çocuk Ergende Terbiye, Çocuk Çağdaş,