Bak ve Bul Okulda Bir Gün
Bak ve Bul Okulda Bir Gün

Bak ve Bul Okulda Bir Gün (OM3246)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Çocuğunuzun yeni sözcükler öğrenmesinin yanında aynı zamanda güzel vakit geçirebileceği bir kitap mı arıyorsunuz? Hayvanlarla Bir Gün kitabı ile eğlence ve eğitim bir arada.

Bak ve Bul serisinin kitaplarından biri olan Hayvanlarla Bir Gün, interaktif bir sözcük kitabıdır. Renkli resimlerle dolu Hayvanlarla Bir Gün kitabında 100 adet Türkçe sözcük ve bu sözcüklerin İngilizce karşılıkları bulunmaktadır. Çocuğunuz Hayvanlarla Bir Gün kitabında bulunan kolay soruları yanıtlayıp istenen hayvanları resim üzerinde gösterirken diğer yandan da sözcük dağarcığını geliştirecek. Sayfaların altında bulunan ayraçları çektiğinde ise hayvanların İngilizce anlamlarını görecek. Hayvanlarla Bir Gün kitabıyla çocuğunuz hayvanlar alemini çabuk ve etkili bir şekilde öğrenecek. Yeni sözcükler öğrenmek Hayvanlarla Bir Gün ile keyifli bir oyun haline geliyor.

Hayvanlarla Bir Gün, okul öncesi sözcük öğrenimi için çocuğunuza alabileceğiniz en eğlenceli ve en faydalı kitaplardan biridir. Sözcük bilgisinin yanında çocuğunuzun, basit soruları elindeki verileri kullanarak cevaplayabilme, dikkatini bir alana odaklayabilme gibi yeteneklerinin yanında küçük kas gelişimini de Hayvanlarla Bir Gün kitabıyla destekleyebilirsiniz.

Hayvanlarla Bir Gün kitabı İngilizce eğitiminde en çok faydalanacağınız kitap olacak.

Bak ve Bul serisinde Hayvanlarla Bir Gün kitabı dışında Okulda Bir Gün, Çiftlikte Bir Gün ve Evde Bir Gün adlı 3 sözcük kitabı daha bulunuyor.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim
Etiketler
Bak ve, Bak ve Bul, Bak ve Bul Okulda, Bak ve Bul Okulda Bir, Bak ve Bul Okulda Bir Gün, Bak ve Bul Okulda Gün, Bak ve Bul Bir, Bak ve Bul Bir Gün, Bak ve Bul Gün, Bak ve Okulda, Bak ve Okulda Bir, Bak ve Okulda Bir Gün, Bak ve Okulda Gün, Bak ve Bir, Bak ve Bir Gün, Bak ve Gün, Bak Bul, Bak Bul Okulda, Bak Bul Okulda Bir, Bak Bul Okulda Bir Gün, Bak Bul Okulda Gün, Bak Bul Bir, Bak Bul Bir Gün, Bak Bul Gün, Bak Okulda, Bak Okulda Bir, Bak Okulda Bir Gün, Bak Okulda Gün, Bak Bir, Bak Bir Gün, Bak Gün, ve Bul, ve Bul Okulda, ve Bul Okulda Bir, ve Bul Okulda Bir Gün, ve Bul Okulda Gün, ve Bul Bir, ve Bul Bir Gün, ve Bul Gün, ve Okulda, ve Okulda Bir, ve Okulda Bir Gün, ve Okulda Gün, ve Bir, ve Bir Gün, ve Gün, Bul Okulda, Bul Okulda Bir, Bul Okulda Bir Gün, Bul Okulda Gün, Bak ve, Bak ve Bul, Bak ve Bul Okulda, Bak ve Bul Okulda Bir, Bak ve Bul Okulda Bir Gün, Bak ve Bul Okulda Gün, Bak ve Bul Bir, Bak ve Bul Bir Gün, Bak ve Bul Gün, Bak ve Okulda, Bak ve Okulda Bir, Bak ve Okulda Bir Gün, Bak ve Okulda Gün, Bak ve Bir, Bak ve Bir Gün, Bak ve Gün, Bak Bul, Bak Bul Okulda, Bak Bul Okulda Bir, Bak Bul Okulda Bir Gün, Bak Bul Okulda Gün, Bak Bul Bir, Bak Bul Bir Gün, Bak Bul Gün, Bak Okulda, Bak Okulda Bir, Bak Okulda Bir Gün, Bak Okulda Gün, Bak Bir, Bak Bir Gün, Bak Gün, ve Bul, ve Bul Okulda, ve Bul Okulda Bir, ve Bul Okulda Bir Gün, ve Bul Okulda Gün, ve Bul Bir, ve Bul Bir Gün, ve Bul Gün, ve Okulda, ve Okulda Bir, ve Okulda Bir Gün, ve Okulda Gün, ve Bir, ve Bir Gün, ve Gün, Bul Okulda, Bul Okulda Bir, Bul Okulda Bir Gün, Bul Okulda Gün,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR