Babys First Renkler (OM2496)

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

Baby’s First Renkler, çocuğunuzun renklerin Türkçe ve İngilizce karşılıklarını kolayca öğrenmesini sağlıyor.

Baby’s First serisinin Renkler kitabı yırtılmaya karşı dayanıklı 24 sert karton sayfadan oluşuyor.  Sayfalar çocuğunuzun kolayca çevirebileceği nitelikte. Renkler kitabında ana ve ara renkler günlük hayatta karşılaşılan nesneler üzerinden renkli görsellerle anlatılıyor. Görsellerin altında ise renklerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer alıyor. Renkler kitabı ile çocuğunuz hem renkleri hem de günlük hayatta kullanabileceği yeni kelimeleri öğrenerek kelime dağarcığını geliştirecek ve okul öncesi yabancı dil eğitimine keyifli bir başlangıç yapacak. Renkler kitabını çocuğunuza okuyarak onun bu gelişimine siz de katkıda bulunabilir, aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz.

Renkler kitabında ana ve ara renkler günlük yaşamda çocuğunuzun karşısına sıklıkla çıkan nesneler üzerinden anlatılıyor. Çocuğunuz bu kitap sayesinde okul öncesi dönemde kelime dağarcığını geliştirecek. Dahası, Renkler kitabı çocuğunuzun ilk yabancı dil bilgilerini edinmesini sağlayarak onu hayatta bir adım öne geçiriyor.

Baby’s First serisinde Renkler kitabı dışında OyuncaklarUyku ZamanıKüçük&Sevimli DostlarımızYiyeceklerSayılar ve Kelimeler adlı tam 6 muhteşem kitap daha bulunuyor.

Renkler kitabı, çocuğunuzun favori kitabı olmaya şimdiden aday.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
İşitsel Algı Kaba Motor Gelişimi İnce Motor Gelişim El Göz Koordinasyonu Sosyal Beceriler Taktil/Dokunsal Gelişim Denge Ve Koordinasyon Yabancı Dil Gelişimi Dikkat Okuma Becerisi Dil ve Konuşma Gelişim Parmak Kas Gelişimi Duygusal Gelişim Problem Çözme Yeteneği Duyu Bütünleme Zeka Gelişimi Fiziksel Gelişim Vestibüler Sistem Görsel Algı Mantıksal Gelişim Hafıza