Babys First Renkler
Babys First Renkler
Babys First Renkler

Babys First Renkler (OM2496)

Fiyat : ₺107,64

Baby’s First Renkler, çocuğunuzun renklerin Türkçe ve İngilizce karşılıklarını kolayca öğrenmesini sağlıyor.

Baby’s First serisinin Renkler kitabı yırtılmaya karşı dayanıklı 24 sert karton sayfadan oluşuyor.  Sayfalar çocuğunuzun kolayca çevirebileceği nitelikte. Renkler kitabında ana ve ara renkler günlük hayatta karşılaşılan nesneler üzerinden renkli görsellerle anlatılıyor.

Görsellerin altında ise renklerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer alıyor. Renkler kitabı ile çocuğunuz hem renkleri hem de günlük hayatta kullanabileceği yeni kelimeleri öğrenerek kelime dağarcığını geliştirecek ve okul öncesi yabancı dil eğitimine keyifli bir başlangıç yapacak.

Renkler kitabını çocuğunuza okuyarak onun bu gelişimine siz de katkıda bulunabilir, aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz.

Renkler kitabında ana ve ara renkler günlük yaşamda çocuğunuzun karşısına sıklıkla çıkan nesneler üzerinden anlatılıyor. Çocuğunuz bu kitap sayesinde okul öncesi dönemde kelime dağarcığını geliştirecek. Dahası, Renkler kitabı çocuğunuzun ilk yabancı dil bilgilerini edinmesini sağlayarak onu hayatta bir adım öne geçiriyor.

Baby’s First serisinde Renkler kitabı dışında OyuncaklarUyku ZamanıKüçük&Sevimli DostlarımızYiyeceklerSayılar ve Kelimeler adlı tam 6 muhteşem kitap daha bulunuyor.

 

Renkler kitabı, çocuğunuzun favori kitabı olmaya şimdiden aday.

 

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR