3D Hikaye Kitabı Pinokyo Kitabı
3D Hikaye Kitabı Pinokyo Kitabı
3D Hikaye Kitabı Pinokyo Kitabı

3D Hikaye Kitabı Pinokyo Kitabı (OM2391)

Fiyat : ₺134,78

Pinokyo Kitabı

Pinokyo kitabı, Dünya çocuk edebiyatı başyapıtlardan biri olan, bu sefer 3 boyutlu olarak karşınıza çıkıyor. 16 sayfa, rengârenk 3 boyutlu resimlerle süslü bu kitapla çocuğunuz keyifli vakit geçirecek.

Dünya çapında en çok satan, 40’tan fazla ülkede 26 ayrı dilde yayınlanan 3 boyutlu pop-up kitaplar, çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olacak. Çocuğunuz Pinokyo kitabı okurken kendisini hikâyenin bir parçasıymış gibi hissedecek.

Pinokyo kitabı ve Gepetto Usta’nın hikâyesi

Tahtadan oyuncaklar yapan Gepetto Usta bir gün bir kukla yapmış. Kuklayı tamamlamak üzereyken kuklanın göz kırptığını fark etmiş.  Kuklanın canlandığını görünce “Senin adın Pinokyo olsun.” demiş. Pinokyo oldukça yaramaz bir çocukmuş. En önemli özelliği de yalan söylediğinde burnunun uzamasıymış. Bir gün evden kaçıp macera aramaya çıkmış. Çok geçmeden Pinokyo kendisini kötü hissetmiş. Mavi Peri Pinokyo’yu bulup evine götürmüş, ilaç vermiş. Dinlendikten sonra çıkmış ve  Lampwick adında bir çocukla karşılaşmış. Lampwick Pinokyo’yu oyun diyarına davet etmiş. Pinokyo bu teklifi hemen kabul etmiş. Başlarda oyun diyarı eğlenceliymiş fakat bir süre sonra Pinokyo eve dönmek istemiş ama nasıl döneceğini bilmiyormuş. Oyun Diyarı aslında bir sirkmiş. Sirkin yöneticisi Pinokyo’yu denize atmış. Pinokyo dalgalarla boğuşmaya başlamış. Bir anda kocaman bir balina Pinokyo’yu yutuvermiş. Pinokyo balinanın karanlık midesinde korku içinde beklerken Gepetto Usta’nın sesini duymuş. Meğer Gepetto Usta Pinokyo’yu aramaya çıkmış ve balinaya yem olmuş. Balinanın hapşırmasıyla ikisi de ağzından fırlamışlar. Pinokyo Gepetto Usta’ya onu bir daha üzmeyeceğine söz vermiş. Pinokyo’nun bu davranışını gören Mavi Peri Pinokyo’yu gerçek bir çocuğa dönüştürmüş.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR