Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler (OM2398)

Fiyat : ₺134,78

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Dünya çapında en çok satan, 40’tan fazla ülkede 26 ayrı dilde yayınlanan 3 boyutlu kitaplar

3 boyutlu pop-up kitaplar, çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olacak. Çocuğunuz bu kitapları okurken kendisini hikâyenin bir parçasıymış gibi hissedecek.

Dünya çocuk edebiyatı başyapıtlardan biri olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, bu sefer 3 boyutlu olarak karşınıza çıkıyor. 16 sayfa, rengârenk 3 boyutlu resimlerle süslü bu kitapla çocuğunuz keyifli vakit geçirecek. Ayrıca bu kitapta, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler hikayesindeki vahşet içeren kısımlar yeniden düzenlenerek çocuğunuzun psikolojik gelişimini etkilemeyecek hale getirilmiştir.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Bir zamanlar büyük bir şatoda kötü kalpli bir kraliçe yaşarmış. Sihirli aynasına “Ayna ayna söyle bana, Kim en güzel bu dünyada” diye sormuş. Sihirli ayna “Üvey kızınız Pamuk Prenses” diye cevap vermiş. Kraliçe avcılardan birini çağırmış ve Pamuk Prensesi ortadan kaldırmalarını söylemiş. Avcı Pamuk Prenses’i alıp ormana bırakmış. Pamuk Prenses çok korkmuş ve ormanda gördüğü bir kulübeye girmiş. Kulübede yemek yedikten sonra yatakta uyuyakalmış. Uyandığında yedi cüce ile karşılaşmış. Yedi Cüceler Pamuk Prenses’e birlikte yaşamak istediklerini söylemişler. Pamuk Prenses de bu teklifi kabul etmiş.

Sihirli ayna, kraliçeye Pamuk Prenses’in kala yaşadığını söylemiş. Kraliçe Pamuk Prenses’i kendi ortadan kaldırmaya karar vermiş. Kılık değiştiren kraliçe Pamuk Prenses’e zehirli bir elma vermiş. Elmayı ısıran Pamuk Prenses derin bir uykuya dalmış. Yedi Cüceler Pamuk Prenses’in öldüğünü zannetmişler ve camdan bir tabuta koyarak her gün ziyaret etmişler. Bir gün prens Pamuk Prenses’i görüp aşık olmuş. Tabutu şatoya götürürken tabut yere düşerek kırılmış. Pamuk Prenses’in boğazına takılan elma ağzından dışarı fırlamış ve Pamuk Prenses hareket etmiş. Pamuk Prenses’in yaşadığını gören prens çok mutlu olmuş. Bunu duyan kraliçe öfkeden kudurmuş ve bir anda taşa dönüp heykel halini almış. Daha sonra Pamuk Prenses ve prens şatoda evlenmişler. Yedi Cüceler ise kulübelerine geri dönmüşler. Sonsuza dek mutlu yaşamışlar.

Yaş Aralığı
3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
El Göz Koordinasyonu Dikkat Parmak Kas Gelişimi Zeka Gelişimi Görsel Algı
Etiketler
3D Hikaye, 3D Hikaye Kitabı, 3D Hikaye Kitabı Pamuk, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses ve, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses ve Yedi, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses ve Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses Yedi, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Prenses Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk ve, 3D Hikaye Kitabı Pamuk ve Yedi, 3D Hikaye Kitabı Pamuk ve Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk ve Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Yedi, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Pamuk Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Prenses, 3D Hikaye Kitabı Prenses ve, 3D Hikaye Kitabı Prenses ve Yedi, 3D Hikaye Kitabı Prenses ve Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Prenses ve Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Prenses Yedi, 3D Hikaye Kitabı Prenses Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Prenses Cüceler, 3D Hikaye Kitabı ve, 3D Hikaye Kitabı ve Yedi, 3D Hikaye Kitabı ve Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı ve Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Yedi, 3D Hikaye Kitabı Yedi Cüceler, 3D Hikaye Kitabı Cüceler, 3D Hikaye Pamuk, 3D Hikaye Pamuk Prenses, 3D Hikaye Pamuk Prenses ve, 3D Hikaye Pamuk Prenses ve Yedi, 3D Hikaye Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, 3D Hikaye Pamuk Prenses ve Cüceler, 3D Hikaye Pamuk Prenses Yedi, 3D Hikaye Pamuk Prenses Yedi Cüceler, 3D Hikaye Pamuk Prenses Cüceler, 3D Hikaye Pamuk ve, 3D Hikaye Pamuk ve Yedi, 3D Hikaye Pamuk ve Yedi Cüceler, 3D Hikaye Pamuk ve Cüceler, 3D Hikaye Pamuk Yedi, 3D Hikaye Pamuk Yedi Cüceler, 3D Hikaye Pamuk Cüceler, 3D Hikaye Prenses,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR