Küçük Araba
Küçük Araba

3D Hikaye Kitabı Küçük Araba (OM2389)

Fiyat : ₺134,78

Küçük Araba

Küçük Araba kitabı hikâyesi ve atıldığı maceralar 3 boyutlu olarak karşınızda. 16 sayfa birbirinden renkli ve eğlenceli 3 boyutlu resimlerle süslü bu kitapla çocuğunuza eğlencenin bambaşka bir boyutunu yaşamasına fırsat tanıyın.

Dünya çapında en çok satan, 40’tan fazla ülkede 26 ayrı dilde yayınlanan 3 boyutlu pop-up kitaplar, çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmesini sağlayacak. Çocuğunuz bu kitapları okurken kendisini öykünün içindeymiş gibi hissedecek.

Küçük Araba’nın Hikâyesi

Küçük Araba bir gün parkta kendi kendine dururken Büyük Araba yaklaşıp Küçük Araba’yı bir yarışa davet etmiş.

Küçük Araba bu daveti kabul etmiş. Yarış başlar başlamaz Büyük Araba büyük bir hızla gözden kaybolmuş.

Küçük Araba, küçük tekerlekleri yüzünden yavaş ilerliyormuş. Bir süre sonra bir ormana girmiş ve kaybolduğunu fark etmiş.

Oldukça fazla vakit kaybeden Küçük Araba umutsuzca ilerlemeye devam etmiş.

Küçük Araba  tam doğru yolu bulmuştu ki tekrar yanlış bir dönüş yapmış ve kasabadan iyice uzaklaşmış.

Büyük Araba’nın yarışı çoktan bitirdiğini düşünerek otoparka doğru gitmeye devam etmiş. Fakat yolun sonunda Küçük Araba’yı büyük bir sürpriz bekliyormuş. Büyük Araba bitiş çizgisine varamadan durmak zorunda kalmış çünkü büyük motoru bütün benzini yemiş. Küçük Araba büyük bir sevinçle bitiş çizgisine doğru yol almaya devam etmiş. Küçük Araba yarışı kazanmış. Diğer arabalar Küçük Araba’yı tebrik etmiş. Benzinini dolduran Büyük Araba bütün arabalardan özür dileyerek bir daha onlara kaba davranmayacağına dair söz vermiş.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR