Sunman, Fenomen Kim Aile Oyunu
 Sunman, Fenomen Kim Aile Oyunu
 Sunman, Fenomen Kim Aile Oyunu

Sunman, Fenomen Kim Aile Oyunu (OM3669)

Marka : Hasbro
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)

Bu oyun ile birlikte fenomenlerin şöhret ve eğlence dolu hayatlarına yolculuğa çıkacaksın! Fakat işler her zaman yolunda gitmeyebilir.

Olamaz! Yüklediğin video beklediğin kadar beğeni almadı! Üzülme ve çarkı çevir. Belki yaratacağın yeni bir akım her şeyi yeniden eski haline getirebilir.

Nasıl Oynanır?

Oyuncular arasından bir kişi kasa görevlisi seçilir. Kasa görevlisi oyun esnasında kazanılan ve kaybedilen takipçileri oyunculara dağıtır. Her oyuncu 200 bin takipçi ile oyuna başlar ancak başlangıç noktasından tekrar geçildiğinde takipçi alınmaz. Takipçiler dağıtılır, geriye kalan takipçi ve fenomen kartları kasaya dizilir.

Tüm piyonlar başlangıç noktasına getirilir. Çarkı çevirip en yüksek rakamı bulan oyuncu oyuna başlar. Çark tekrar çevrilir çarkın durduğu rakama göre oyun alanında ilerlenir. Oyuncular hangi alana geldiyse o alanın kartını açar ve kartta yazan yönlendirmeye göre takipçi kazanır veya kaybeder.

1 Milyon takipçiye ulaşan kişi oyunu kazanır.

Oyuncu sayısı: 2-4 kişi

Kutu içerisinde; 72 adet kategori kartı, 216 adet takipçi kartı, 4 adet piyon, 1 adet madalya ve oyun anlatım kılavuzu yer almaktadır.

Kutu ölçüsü:  43 x 5,5 x 29,5 cm.

Yaş Aralığı
3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR