Mavi Çiğneme Tüpü (Chewy Tubes Blue)

5,00
Marka : Chewy Tube
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Chewy Tubes Çiğneme Tüpleri, Ağız Motor Becerileri olarak adlandırılan çiğneme, yutma ve konuşma konularında desteğe ihtiyaç duyan bireyler için tasarlanmış bir terapi ürünüdür. Çene hareketlerini destekleyici niteliğe sahip olan bu ürün, lateks, kurşun ve benzeri toksik madde içermeyen bir ürün olup, yetişkin eşliğinde kullanımı 10 aylık bebeklerden yetişkinlere kadar rahatlıkla kullanım imkanı sunmaktadır. 

Sarı, Kırmızı, Yeşil ve Mavi renkleri ile dil konuşma terapistlerinin önerdiği bu çiğneme tüplerinin her birinin kendisine has özellikleri bulunmaktadır. 

Sarı Çiğneme Tüpü: Başlangıç ürünü olarak kabul edilebilecek olan bu ürün aynı zamanda en küçük çapa sahip olandır.

Kırmızı Çiğneme Tüpü: İkinci seviye olarak kabul edilen kırmızı çiğneme tüpleri yeni yürümeye başlayan grup veya çenesi biraz daha büyük çocuklar için etkilidir.

Yeşil Çiğneme Tüpü: Üçüncü seviye olarak kabul edilen yeşil çiğneme tüpü ek olarak taktil duyuya hitap eden tırtıkları ile diğerlerinden ayrılmaktadır.

Mavi Çiğneme Tüpü: En sert ve en geniş çaplı çiğneme tüpü olması sebebi ile en üst seviye olarak düşünülür. Mavi çiğneme tüpleri ergen ve yetişkinler için uygun olup güvenle kullanılabilmektedir. 

 

 

  • Renkler : Mavi