Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde (OM8285)

0,00
Marka : RED HOUSE KIDZ
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Yakın dostlar, Dixie ve Percy serinin ikinci kitabında biraz dinlenmeyi hak ettiklerine karar verirler ve İhtişam Oteli’nde güzel bir tatile başlarlar. Üstelik ünlü yıldız Mırnav Miyav da otelin konukları arasında! Ama Dixie ve Percy’nin kafa dinlemek için yaptıkları bu tatil, otelde büyük bir soygun gerçekleşince bir anda nefes kesici bir maceraya dönüşür. Bakalım iki sıkı dost hırsızları bulabilecek mi?

Kitabın yazarı Shirley Hughes ellinin üzerinde esere imza atarak iki kez Kate Greenaway Medal ödülünü almıştır. Dixie ve Percy serisi yazarın, çizer olan kızı Clara Vulliamy ile birlikte hazırladığı ilk seridir.

Haftanın her günü, yatmadan önce okunabilecek yedi bölümden oluşan Dixie ve Percy kitapları, tam küçük yaştaki okuyuculara göre!

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Kaybolan Ay (Bob ile Barry nin Ay Maceraları), Dixie, Dixie ve, Dixie ve Percy, Dixie ve Percy Elmas, Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının, Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde, Dixie ve Percy Elmas Peşinde, Dixie ve Percy Hırsızlarının, Dixie ve Percy Hırsızlarının Peşinde, Dixie ve Percy Peşinde, Dixie ve Elmas, Dixie ve Elmas Hırsızlarının, Dixie ve Elmas Hırsızlarının Peşinde, Dixie ve Elmas Peşinde, Dixie ve Hırsızlarının, Dixie ve Hırsızlarının Peşinde, Dixie ve Peşinde, Dixie Percy, Dixie Percy Elmas, Dixie Percy Elmas Hırsızlarının, Dixie Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde, Dixie Percy Elmas Peşinde, Dixie Percy Hırsızlarının, Dixie Percy Hırsızlarının Peşinde, Dixie Percy Peşinde, Dixie Elmas, Dixie Elmas Hırsızlarının, Dixie Elmas Hırsızlarının Peşinde, Dixie Elmas Peşinde, Dixie Hırsızlarının, Dixie Hırsızlarının Peşinde, Dixie Peşinde, ve, ve Percy, ve Percy Elmas, ve Percy Elmas Hırsızlarının, ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde, ve Percy Elmas Peşinde, ve Percy Hırsızlarının, ve Percy Hırsızlarının Peşinde, ve Percy Peşinde, ve Elmas, ve Elmas Hırsızlarının, ve Elmas Hırsızlarının Peşinde, ve Elmas Peşinde, ve Hırsızlarının, ve Hırsızlarının Peşinde, ve Peşinde, Percy, Percy Elmas, Percy Elmas Hırsızlarının, Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde, Percy Elmas Peşinde, Percy Hırsızlarının, Percy Hırsızlarının Peşinde, Percy Peşinde, Elmas, Elmas Hırsızlarının, Elmas Hırsızlarının Peşinde, Elmas Peşinde, Hırsızlarının, Hırsızlarının Peşinde, Peşinde,