2'si 1 Arada Scooter
2'si 1 Arada Scooter
2'si 1 Arada Scooter
2'si 1 Arada Scooter
2'si 1 Arada Scooter
2'si 1 Arada Scooter

2'si 1 Arada Scooter (OM10477)

Marka : Smoby
Fiyat : ₺2.169,90(KDV Dahil)

Çocuğunuzun hem taşıyıcı araca hem de scooter'a ihtiyacı varsa, 2'si 1 arada ters çevrilebilir scooter tam da ihtiyacınız olan şeydir!

Bu araç, çocuğunuzun yaşına uygun olarak hem taşıyıcı modunda hem de scooter modunda kullanılabilir. 18 aylıktan itibaren, taşıyıcı modunda çocuğunuz keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilir ve sonrasında scooter moduna geçebilir.

Aracın dengesi ve çevikliği sayesinde çocuğunuz saatlerce keyifle oynayabilir. Gidon yüksekliği 53 ve 63 cm olarak ayarlanabilir.

Sessiz tekerlekler sayesinde huzurlu sürüşler sağlanır ve çocuğunuz oyun saatlerinde mutlu olurken siz de rahat bir ortamda bulunabilirsiniz.

Bu araç, özellikle 18 ila 36 aylık çocuklar için uygun boyutlara sahiptir. Çocuğunuzun bu araca sahip olması, onun motor becerilerini, çevikliğini ve özgüvenini geliştirecektir.

Alet veya yedek parça olmadan aracın kolayca dönüştürülmesi de ebeveynlerin işini kolaylaştıracaktır. Çocuğunuzun scooter'ı arkadaşlarına ve kız arkadaşlarına sunmaktan gurur duyacağına emin olabilirsiniz!

Bu ürün İspanya'da üretilmiştir ve çocuğunuzun taşıyabileceği kadar hafif olup, 2'si 1 arada kullanımı ile pratik bir araçtır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR