Bebek İşaretleri 123
Bebek İşaretleri 123

0-3 Yaş Bebek İşaretleri 1-2-3 (OM5828)

Fiyat : ₺59,51

Binlerce yıldır ana-babalar bebekleri ile iletişim kurmak için çabalamışlar ve onlar ile bağlantı kurma yollarını araştırmışlardır.

Bu ağırlıklı olarak ana-babaların bütün konuşma ve işaretleri yapması ve bebeklerin de sadece dinlemesi şeklinde olmuştur.

Ama son zamanlarda, harika bir atılım olarak, ana-babalar bebekleri ile olan iletişimlerinin hiç de tek yönlü bir etkileşim olmadığının farkına varmışlardır. 
Bebekler her zaman ana-babalarının kendilerinin ne düşündüğünü bilmeleri için çaba sarf ederler.

Bazı ana-babalar bebeklerinin belirli mırıldanmaları, bakışları, çıkardıkları seslerin ve davranışların ne anlama gelebileceğini anlayarak hayatlarını oldukça kolaylaştırmışlardır.

Bu tek yönlü iletişim hiç yoktan iyiydi ve bu ana-babalara bir ağlamanın diğerinden farkının ne olduğunu anlam şansı veriyordu. 
Bununla birlikte, günümüzde bebekler ile iletişimde yenileştirici bir yaklaşım ile erken yaşlarda bebeğiniz ile nasıl çift yönlü konuşmalar yapmanız gerektiğinin sırları ortaya çıkmıştır.

Ana-babalar eğer bebekleri ile temel işaretleri kullanırlarsa - aynı zamanda bebek işaret dili olarak da bilinir - karşılıklı konuşmaya çok daha önceden, en az bir yıl önce, başlayabileceklerini öğreniyorlar.

Bu kitap çocukların doğal olarak ne yaptıklarını ve çocukların ana-babaları ile iletişim kurmalarına izin veren özel, basit işaretlerin olaya ilave edilmesi ile çift taraflı konuşmaların bu doğal eğilimlerin kullanılmasıyla nasıl detaylandırılacağının genel gelişim sürecini tarif etmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR