Wowo Bul, Çiz ve Eğlen 2'li Seri
Wowo Bul, Çiz ve Eğlen 2'li Seri

Wowo Bul, Çiz ve Eğlen 2'li Seri (OM4725)

Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

Wowo Bul, Çiz ve Eğlen 2'li Set

Yaş Aralığı: 3 - 6

Sayfa Sayısı: Her kitap 28 sayfa

İçerik: 2 kitap, 1 yazı kalemi

Ailelere Bir Not

Highlights kitapları çocuğunuzla bağ kurmanın ve onlarla eğlenceli vakit geçirmenin en kolay yolu. Sürekli olarak puzzle yapmak çocuğunuzun mantık, kritik düşünme, çıkarım yapma ve matematik yeteneğini arttıracaktır. Etkinlikleri yapmaya istekli çocuklar bilgiyi edinmede, olayları analiz etmede ve problemleri hızlı çözmede farklılık gösterir.

İşte Size Highlights Bulmacalarını Yaparken Çocuğunuza Yardımcı Olabileceğiniz Bazı İpuçları

Etkinlikleri yaparken tek bir yol yoktur. Çocuğunuz etkinlikleri yaparken kendine göre bir yol belirleyecektir. Ona kitabı yaparken kendi yöntemlerini geliştirmesine izin verin.

Resimler hakkında konuşun. Çok sevdiği bir resim üzerine konuşurken ya da tuhaf detayların olduğu sayfaları anlatırken, çocuğunuzun gördükleri hakkında konuşması dil yeteneğini geliştirecektir.

Yaratıcılığını destekleyin. Her bir etkinlikte çocuğunuza sorular sorabilirsiniz. "Ana karakter kim? ve "Resimde ne yapıyor? gibi sorular onun farklı açılardan bakmasını sağlayacaktır.

Etkinlikleri çeşitlendirin. Çocuğunuz bir etkinliği tamamladıktan sonra, sayfayı temizleyip ona yeşil olan objeleri daire içine almasını söyleyebilirsiniz. Ya da farklı büyüklükte olanları işaretlemesini isteyebilirsiniz. Bu şekilde etkinlik sayısını arttırabilirsiniz.

Daha zor hale getirin. Hidden Pictures sayfalarında, objelerin üzerini kapatıp çocuğunuzun bulmasını sağlayın. a

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim