Wowo Bul, Çiz ve Eğlen 2'li Seri (BRK1618)

Fiyat : ₺54,90(KDV Dahil)

Wowo Bul, Çiz ve Eğlen 2'li Seri

Yaş Aralığı: 3-6 Yaş
Sayfa Sayısı: Her kitap 28 sayfa
İçerik: 2 kitap, 1 yazı kalemi

Ailelere Bir Not

HighlightsTM kitapları çocuğunuzla bağ kurmanın ve onlarla eğlenceli vakit geçirmenin en kolay yolu. Sürekli olarak puzzle yapmak çocuğunuzun mantık, kritik düşünme, çıkarım yapma ve matematik yeteneğini arttıracaktır. Etkinlikleri yapmaya istekli çocuklar bilgiyi edinmede, olayları analiz etmede ve problemleri hızlı çözmede farklılık gösterir.

İşte size Highlights bulmacalarını yaparken çocuğunuza yardımcı olabileceğiniz bazı ipuçları. 

 

• Etkinlikleri yaparken tek bir yol yoktur. Çocuğunuz etkinlikleri yaparken kendine göre bir yol belirleyecektir. Ona kitabı yaparken kendi yöntemlerini geliştirmesine izin verin.

 

 • Resimler hakkında konuşun. Çok sevdiği bir resim üzerine konuşurken ya da tuhaf detayların olduğu sayfaları anlatırken, çocuğunuzun gördükleri hakkında konuşması dil yeteneğini geliştirecektir.

 

• Yaratıcılığını destekleyin. Her bir etkinlikte çocuğunuza sorular sorabilirsiniz. "Ana karakter kim?” ve "Resimde ne yapıyor?” gibi sorular onun farklı açılardan bakmasını sağlayacaktır.

 

• Etkinlikleri çeşitlendirin. Çocuğunuz bir etkinliği tamamladıktan sonra, sayfayı temizleyip ona yeşil olan objeleri daire içine almasını söyleyebilirsiniz. Ya da farklı büyüklükte olanları işaretlemesini isteyebilirsiniz. Bu şekilde etkinlik sayısını arttırabilirsiniz.

 

• Daha zor hale getirin. Hidden Pictures®sayfalarında, objelerin üzerini kapatıp çocuğunuzun bulmasını sağlayın.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
İnce Motor Gelişim El Göz Koordinasyonu Sosyal Beceriler Taktil/Dokunsal Gelişim Denge Ve Koordinasyon Yabancı Dil Gelişimi Dikkat Okuma Becerisi Dil ve Konuşma Gelişim Parmak Kas Gelişimi Duygusal Gelişim Problem Çözme Yeteneği Duyu Bütünleme Zeka Gelişimi Fiziksel Gelişim Vestibüler Sistem Görsel Algı Mantıksal Gelişim Hafıza İşitsel Algı Kaba Motor Gelişimi
Etiketler
Wowo, Wowo Bul, Wowo Bul Çiz, Wowo Bul Çiz ve, Wowo Bul Çiz ve Eğlen, Wowo Bul Çiz ve Eğlen 2li, Wowo Bul Çiz ve Eğlen 2li Seri, Wowo Bul Çiz ve Eğlen Seri, Wowo Bul Çiz ve 2li, Wowo Bul Çiz ve 2li Seri, Wowo Bul Çiz ve Seri, Wowo Bul Çiz Eğlen, Wowo Bul Çiz Eğlen 2li, Wowo Bul Çiz Eğlen 2li Seri, Wowo Bul Çiz Eğlen Seri, Wowo Bul Çiz 2li, Wowo Bul Çiz 2li Seri, Wowo Bul Çiz Seri, Wowo Bul ve, Wowo Bul ve Eğlen, Wowo Bul ve Eğlen 2li, Wowo Bul ve Eğlen 2li Seri, Wowo Bul ve Eğlen Seri, Wowo Bul ve 2li, Wowo Bul ve 2li Seri, Wowo Bul ve Seri, Wowo Bul Eğlen, Wowo Bul Eğlen 2li, Wowo Bul Eğlen 2li Seri, Wowo Bul Eğlen Seri, Wowo Bul 2li, Wowo Bul 2li Seri, Wowo Bul Seri, Wowo Çiz, Wowo Çiz ve, Wowo Çiz ve Eğlen, Wowo Çiz ve Eğlen 2li, Wowo Çiz ve Eğlen 2li Seri, Wowo Çiz ve Eğlen Seri, Wowo Çiz ve 2li, Wowo Çiz ve 2li Seri, Wowo Çiz ve Seri, Wowo Çiz Eğlen, Wowo Çiz Eğlen 2li, Wowo Çiz Eğlen 2li Seri, Wowo Çiz Eğlen Seri, Wowo Çiz 2li, Wowo Çiz 2li Seri, Wowo Çiz Seri, Wowo ve, Wowo ve Eğlen, Wowo ve Eğlen 2li, Wowo ve Eğlen 2li Seri, Wowo ve Eğlen Seri, Wowo ve 2li, Wowo ve 2li Seri, Wowo ve Seri, Wowo Eğlen, Wowo Eğlen 2li, Wowo Eğlen 2li Seri, Wowo Eğlen Seri, Wowo 2li, Wowo 2li Seri, Wowo Seri, Bul, Bul Çiz, Bul Çiz ve, Bul Çiz ve Eğlen, Bul Çiz ve Eğlen 2li, Bul Çiz ve Eğlen 2li Seri, Bul Çiz ve Eğlen Seri, Bul Çiz ve 2li, Bul Çiz ve 2li Seri, Bul Çiz ve Seri, Bul Çiz Eğlen, Bul Çiz Eğlen 2li, Bul Çiz Eğlen 2li Seri, Bul Çiz Eğlen Seri, Bul Çiz 2li, Bul Çiz 2li Seri, Bul Çiz Seri, Bul ve, Bul ve Eğlen, Bul ve Eğlen 2li, Bul ve Eğlen 2li Seri, Bul ve Eğlen Seri, Bul ve 2li, Bul ve 2li Seri, Bul ve Seri, Bul Eğlen, Bul Eğlen 2li, Bul Eğlen 2li Seri, Bul Eğlen Seri, Bul 2li, Bul 2li Seri, Bul Seri, Çiz, Çiz ve, Çiz ve Eğlen, Çiz ve Eğlen 2li, Çiz ve Eğlen 2li Seri, Çiz ve Eğlen Seri, Çiz ve 2li, Çiz ve 2li Seri, Çiz ve Seri, Çiz Eğlen, Çiz Eğlen 2li, Çiz Eğlen 2li Seri, Çiz Eğlen Seri, Çiz 2li, Çiz 2li Seri, Çiz Seri, ve, ve Eğlen, ve Eğlen 2li, ve Eğlen 2li Seri, ve Eğlen Seri, ve 2li, ve 2li Seri, ve Seri, Eğlen, Eğlen 2li, Eğlen 2li Seri, Eğlen Seri, 2li, 2li Seri, Seri,