WORD HUNTER - İngilizce Kelime Oyunu
WORD HUNTER - İngilizce Kelime Oyunu

WORD HUNTER - İngilizce Kelime Oyunu (OM0107)

Marka : NewToys
Fiyat : ₺202,80(KDV Dahil)

Ürünün hammaddesi plastiktir.

Ürünün içerisinde 1 adet çelik zil, 33 adet harf, 3 adet joker(İngilizce alfabe), 1 adet torba, 2 adet uyarı kartı, 40 adet puan kartı, 2 adet davranış kartı bulunmaktadır. 

Nasıl oynanır; 

1. Oyun: Oyuna başlamadan önve bir hakem seçilir. Hakem üzerinde harflerin ve jokerin bulunduğu pulları torbadan rastgele alarak dilediği kadar masanın ortasına atar. Yarışmacılardan ortaya atılan harflerle zihinde kelime türetmeleri istenir. İlk zile basan yarışmacı cevap verme hakkı kazanır ve kaç harfli kelime bulduğunu söyler. Diğer oyunculardan daha fazla harfli kelime türeten olursa cevap hakkı ona geçer. Yani en kısa zamanda en uzun kelimeyi bulan 100 puanı kazanır. Yarışmacılardan en fazla puanı toplayan yarışmacı oyunun galibi olur.

2.Oyun:Yarışmaya seviyeye göre 3 harf ve 1 joker atarak başlanır bu şekilde (4+1 joker, 5+1 joker, 6+2 joker...) artırılarak devam edilebilir. Ayrıca onun büyüklerle oynanıyorsaa yarışmacıların belirleyeceği kurallarda oyun oynanabilir. Yarışmacılardan en fazla puanı toplayan yarışmacı oyunun galibi olur. 

Oyunun Kazanımları: 

İngilizce kelime dağarcığını geliştirir. İngilizceyi doğru kullanma becerisi kazandırır.

Görsel algı ve hafızayı güçlendirir.  Algı düzeyini arttırır. 

İlişki kurma becerisini geliştirir.

Hızlı düşündürür.

Dikkat, odaklanma ve konsantrasyonu geliştirir.

Beyin jimnastiği yaptırır.

Birlikte oynama becerisi kazandırır.

Özgüven gelişimini destekler.

Eğlenerek öğretir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR