Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve Yeşil
Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve Yeşil

Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve Yeşil (OM5666)

Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

 

 

 • Çocuğunuzun yaratıcılığı ve elleri bu sevimli arı gibi eğlenerek çalışsın!
 • Sette 2 Vız Vız arı aracı bulunur: Vinç ve petek kamyon.
 • Arılar sürücü koltuğuna oturtulup çıkarılabilir. Tüm araçlar birbirine uyumludur, birbirlerine tren şeklinde eklenebilir.
 • Vız vız arılar küçük eller için özel olarak tasarlanmıştır. Hareketli mekanizmasıyla çocukların yaratıcı oyunlarına ve ince motor gelişimlerine destek olur.
 • Viking Toys, İsveç kalitesi ile “Güvenli, Yumuşak, Sade, Sessiz ve Sağlam”  oyuncaklar tasarlar.
  • Güvenli: BPA içermez, PVC içermez, Fitalat içermez, toksik madde içermez. Esnek ve yuvarlak hatları ve içeriğiyle yeni yürümeye ve diş çıkarmaya başlayan çocuklar için dahi güvenlidir.
  • Yumuşak: Yumuşak ve esnek plastikten üretilip, yuvarlak formlarda tasarlanmıştır; çocuğunuzun yaralanmasını engeller.
  • Sade: Çocuğunuzun hayal gücünü canlandıracak sade bir form ve yalın bir tasarıma sahiptir. Gereksiz detaylardan çok fonksiyon ve kaliteye önem verilmiştir.
  • Sessiz: Sessiz ve yumuşak Viking tekerlekleri dönerken ses çıkarmaz, mobilya ve zeminlere zarar vermez
  • Sağlam: Ekstra sağlam, esnek plastikten üretildiği için darbelere, düşmelere, hatta üstüne basılmasına bile dayanıklıdır.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Boyut: 14 cm
 • 1 Yaş ve üzeri için uygundur.
Benzer Ürünler
Etiketler
Viking, Viking Toys, Viking Toys İkili, Viking Toys İkili Vız, Viking Toys İkili Vız Vız, Viking Toys İkili Vız Vız Arı, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Arı ve, Viking Toys İkili Vız Vız Arı ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız ve, Viking Toys İkili Vız Vız ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı ve, Viking Toys İkili Vız Arı ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı Yeşil, Viking Toys İkili Vız Mavi, Viking Toys İkili Vız Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız ve, Viking Toys İkili Vız ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Yeşil, Viking, Viking Toys, Viking Toys İkili, Viking Toys İkili Vız, Viking Toys İkili Vız Vız, Viking Toys İkili Vız Vız Arı, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Arı ve, Viking Toys İkili Vız Vız Arı ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Arı Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız ve, Viking Toys İkili Vız Vız ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Vız Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı ve, Viking Toys İkili Vız Arı ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Arı Yeşil, Viking Toys İkili Vız Mavi, Viking Toys İkili Vız Mavi ve, Viking Toys İkili Vız Mavi ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Mavi Yeşil, Viking Toys İkili Vız ve, Viking Toys İkili Vız ve Yeşil, Viking Toys İkili Vız Yeşil,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR