Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak - KIRMIZI
Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak - KIRMIZI

Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak - Kırmızı Renk (OM1118)

Marka : Svava
Fiyat : ₺329,00(KDV Dahil)

Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak

Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak Beşik ile bebeğiniz uykuya çok daha hızlı dalacaktır. Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak, sizin en büyük yardımcınızdır. 

Bebeğinizin daha uzun süre ve rahat bir uyku çekmesine, aynı zamanda sağlıklı uyku ile gelişimine destek olur.

Hamak hem "Yukarı - Aşağı" hareketi hem de "Sağa - Sola" hareketi sayesinde bebeklerinizin daha rahat etmesini sağlayacak; bu sayede bebeğiniz çok daha hızlı uykuya dalabilecektir. Bebeğiniz; yapmış olduğu ritmik hareketler sayesinde e daha derin ve kaliteli uyku çekecektir.

Yay mekanizması sayesinde ritmik hareket sağlayarak bebeklerin uyumasını ve gaz problemini giderir ve bu sayede çocuğunuz daha rahat ve derin uykuya dalar...

 

Orjinal Svava ürünüdür.

En az 2,5 mt tavan yüksekliği istemektedir.

Ürün yerli üretimdir.

Vestibüler sistem vücudun organizasyonunu sağlayan bir sistemdir. Vestibular ve proprioseptif duyular aynı zamanda çocukların  postürü ve kas tonusu üzerinde de etkilidir.

Vestibular duyumlar kas ve eklemlerin yer çekimine karşı kendini güvende hissetme yeteneği üzerinde etkilidir.

Bir çocuğun ve bebeğin büyürken salıncak deyip geçmemek gerekir. Salıncakta salınma sırasında gerçekleşen vestibüler stimülasyon, kendi kendini yatıştırma kapasitesinin gelişimi için güçlü bir uyarandır. Ayrıca dikkat, odaklanma ve kas iskelet sistemi koordinasyonunun geliştirilmesine de yardımcı olur.

 

 

 

Bebek Beşikleri ile ilgili yapılan araştırmalar, bebeklerin görme ve işitme duyularının yanı sıra kilo almalarına da yardımcı olduğunu gösteriyor. Bebeğiniz uykuya daldıktan sonra Svava Ahşap Bebek Hamak Beşik de yatmaları yatak alışkanlığı kazanmaları açısından önemlidir. Siz de çocuğunuzda Svava Ahşap Bebek Hamak ile çok rahat edecek.Bebeğinizi saran Emniyet kemeri sayesinde bebeğiniz güvende olacak.

Faydaları:

 

 •  Bebeğinizin omurgasını destekleyerek omuriliğinin gelişmesine yardımcı olur.
 •  Kafa düzlüğünü ve bel kaymasını engeller.
 •  Bebeğiniz cenin pozisyonunda yattığı için gaz probleminin önüne geçer, kolik sancıları engeller.
 • Çok eksenli hareket kabiliyeti sayesinde bebeğinizin daha uzun ve daha kaliteli uyumasını sağlar.
 • Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak Beşik Özellikleri:
 • Kumaş kısımlar %100 Pamuk Gabardindir ve yıkanabilir.
 • Doğumdan itibaren iki yaşına kadar kullanıma uygundur. 
 • Maksimum 20 Kg taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Sarı, kırmızı ve Yeşil renk seçenekleri ile odanıza en uygun rengi seçebilirsiniz.
 • Pamuklu kumaştan yapılmıştır.
 • Bebeğinizi saran özel Emniyet kemeri sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.
 •  Ürünün Net Ağırlığı 7 Kg dır.
 •  Ergonomik tasarım ve 1 dakikada kolay kurulum  
 • 1 Adet Çelik yay ile desteklenen yay mekanizması hamağın yukarı aşağı hareket etmesini de sağlar.
 • Hem "Yukarı - Aşağı" hareketi hem de "Sağa - Sola" hareketi sayesinde bebeğinizin rahat etmesini sağlar.
 • Bagajda yer kaplamaz. Arabanızla her yere götürebilirsiniz.

NOT: Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamağın yay kısmında bulunan emniyet kemerini kesinlikle çıkarmayınız. Bebeğinizin güvenliği için önemlidir. 

Etiketler
Svava, Svava Ahşap, Svava Ahşap Yaylı, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak -, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak - Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak - Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak - Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Hamak Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp -, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp - Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp - Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp - Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı ZıpZıp Renk, Svava Ahşap Yaylı Hamak, Svava Ahşap Yaylı Hamak -, Svava Ahşap Yaylı Hamak - Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı Hamak - Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı Hamak - Renk, Svava Ahşap Yaylı Hamak Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı Hamak Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı Hamak Renk, Svava Ahşap Yaylı -, Svava Ahşap Yaylı - Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı - Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı - Renk, Svava Ahşap Yaylı Kırmızı, Svava Ahşap Yaylı Kırmızı Renk, Svava Ahşap Yaylı Renk, Svava Ahşap ZıpZıp, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak -, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak - Kırmızı, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak - Kırmızı Renk, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak - Renk, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak Kırmızı, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak Kırmızı Renk, Svava Ahşap ZıpZıp Hamak Renk, Svava Ahşap ZıpZıp -, Svava Ahşap ZıpZıp - Kırmızı, Svava Ahşap ZıpZıp - Kırmızı Renk, Svava Ahşap ZıpZıp - Renk, Svava Ahşap ZıpZıp Kırmızı, Svava Ahşap ZıpZıp Kırmızı Renk, Svava Ahşap ZıpZıp Renk,