Su Yatağı
Su Yatağı
Su Yatağı
Su Yatağı

Su Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200 mt (OM4530)

Fiyat : ₺35.987,99(KDV Dahil)

Su haznesi ve yatak çevresiyle beraber olması birçok olanak sunmaktadır, su haznesi isteğe göre seçilebilir. Su yatağı kişiye özel bir yataktır. Tamamen kişinin arzu ve isteklerine uygundur. Özel esnek ve sağlam sünger kenarlar su haznesinin çevresini korur ve yüksek konfor sağlar.

Yeni çift köpük çerçeveleri sayesinde daha rahat bir konfor.

Düz kesim minder sayesinde yüksek konfor düzeyi.

Suda uyumak

Su yatağı sisteminin pek çok olumlu özelliği uzun zamandan beri artan sayıda hekim ve terapist gibi hevesli kullanıcılar tarafından fark edilmiştir.

Suda yüzerken uyurken birçok rahatsızlığı önleyebilir veya tedavi için tavsiye edilebilir. Koruyucu sağlık hizmetleri, sağlık bakım sisteminde artan maliyetler ve tedaviler ve ilaçlar için daha yüksek katılım bedelleri ile giderek daha da önem kazanmaktadır. İyi uyuyorsanız, her halükarda sağlığınızı korumak için iyi bir temeliniz vardır…. Tabii ki bir su yatağı tıbbi anlamda bir tedavi değildir, ancak son on yılın çok olumlu deneyimi ve birçok sadık su yatağı traversi, birçok rahatsızlığın önemli derecede rahatlatıldığını teyit etmektedir.

Akva su yatağının hidrolik prensibi, anatomik ve fizyolojik açıdan en uygun yoldan uzanmanıza olanak tanır. Sırtınızda, yanınızda veya yüzüstü pozisyonda olmak üzere, sürdürülebilir bir element olan su ortamı, vücudunuzun konturunu uyumlu bir şekilde uyarlar ve boyun bölgelerinde bile vücut ağırlığını eşit bir şekilde dağıtır. Vücudun yaklaşık 1 / 3’ü şilte içine batıyor. Böylece, pelvis ve omuz gövde için eşzamanlı destek ile omurganın daha doğal bir konumunu destekleyecek kadar batar.Aşağıya inerek, omurganızı uzatan ve tüm disklerin rahatladığı ve yeniden canlandırabileceği basınçsız, tam temaslı bir destek elde edersiniz. Cildin kılcal damarlarındaki engellenmeyen kan dolaşımı sağlanır.

Bunun anlamı, kısmen atış ve dönüş sırasında gece boyunca meydana gelmez; kısmen eklemlerde herhangi bir basınç oluşmadığı için. Şilteliğin sıcaklığı da kasların derin, yatıştırıcı rahatlamasını getirir.

Geleneksel şiltelerdeki basınç noktaları

Akva su yatağında düzgün basınç dağılımı

Birçok anketten, birçok su yatağı traversinin her zaman bir su yatağı tercih edeceğini biliyoruz çünkü günlük ağrılarındaki ve ağrılardaki düzelmeden hastalık semptomlarına özgürlük arasında değişen, yaşam kalitesinin en üst düzeyde olduğu anlamına geliyor.

Elbette, yüksek kaliteli ve sağlıklı bir yatakta uyuyabilmek için hastanıza gerek yoktur.

 Toz Alerjisi 

Birçok kişi, her gün muzdarip: Sulu gözler, şişmiş mukoza zarları veya döküntü. Günümüzde giderek artan sayıda insan alerjiden, medeniyet hastalığından, örneğin ev toza karşı alerjiden muzdarip.

Bu nedenle bir seçmek için ana motivasyonları biri Akva Waterbed kuşkusuz onun olduğu mükemmel hijyen . Kumaşlar ve vinil şilteler yüksek Oeko-Tex Standard 100 sertifikasına sahiptir, bu yüzden sadece hijyeniktir, ancak zararlı zararlı miktarlardan arındırılmışlardır.

Normal bir köpük şilte yakl. Altı yıl içinde yoğunlaşma 1.000 litre. Hijyenik açıdan, 6 ila 10 yıl sonra bunları değiştirmek için yeterli sebep.

Geleneksel şiltelerin aksine, orijinal hijyenik durum kapağı yıkayıp anti-alerjik vinil yüzeylerini temizleyerek kolayca geri yüklenebilir.

Konvansiyonel şiltelerdeki toz akarları için ideal gıda maddesi haline gelen pudra, deri parçacıkları, yoğuşma ve saç, su çekirdeğinin geçirimsiz kaplamasından kolayca çıkarılabilir. Bu aynı zamanda kuru, sıcak bir uyku ortamı oluşturur.

Yükselen sıcaklık her zaman yatağı nemden arındırır, bu yüzden alerjilerin başlıca nedenleri arasında kalıp ve toz akarlarının gelişme şansı yoktur.

Akva da sunuyor bebekler ve çocuklar için su yatakları konvansiyonel minder en çeşitli patojenlerin yanı sıra tehlikeli mantar ve bakteri bulmak nerede bedensel salgılar, genellikle aklanıyor edilemez doğal kumaşlar ile buraya temas çünkü bu, çünkü.

 Sırt ağrısı

Sırt ağrısı ve ağrıları toplumumuzdaki en yaygın sağlık sorunları arasındadır. Doktorlara, fizyoterapistlere ve ortopedi uzmanlarına göre tedavi seçenekleri sınırlıdır ve bu nedenle büyü kelimesi “önleme” dir.

Düzgün dolu Akva Waterbed onun tamamen tarafından, garanti tüm vücut bile destek , dinlenme, en azından geceleri, o omurga ve kaslar için çok önemlidir. Doğru yatırma duruşunun sağladığı gevşeme, spinal disklerin gerekli rejenerasyonunu mümkün kılar, çünkü geceleri sıvı besin maddeleri ile sağlanmadığı için, ertesi gün şok emme işlevini hareket ve yük taşıma durumunda gerçekleştirebilirler. Bir Akva Su Deposu’nun dolum kapasitesini değiştirme özelliğinin eşsiz özelliği, çok hassas ayarlamayı mümkün kılar. Burada çok şey, sistemi sizin için kuran yerel bayinizin deneyimlerine bağlı.

Omurganın her zaman kesin pozisyonu değil, ağrısız yatıyor. Omurganın bazı yapısal kusurları, kişi yatarken sistemin aşırı veya eksik doldurulmasıyla hafifletilebilir. Terapötik sıcaklık su yatağı ölçüde kasları gevşer yardımcı olur. Bu özellikle atletler için bir nimettir ve kronik hastalıklar için ağrı kesici ilaçların kullanımının genel olarak azaltılabileceği şekilde gerginliğin yol açtığı acıyı hafifletir. Çok sert ya da çok yumuşak olan geleneksel bir şilte üzerinde yatarken yatay eğrilik kolayca gelişebilir, özellikle bel bölgesinde olan diskler bir tarafta gerilir ve arka kasların bir kısmı gerilir. Bir Akva su yatağında, genellikle boyun ağrısı ve baş ağrısı nedeni olan servikal omurga deformitesi önlenir. Uygun düz bir yastık ya da birlikte ayarlanabilir su yastık , bu alanda da rahat. Bir başka önemli husus da doğru uyku ortamıdır, çünkü bu bölgedeki ağrıdan sorumlu boyun ve omuzları sık sık soğutur. Nefes alabilen, hafif bir yaz örtüsü, ısı birikimini ve tersten nemi önler, böylece Akva Su Yastığı tipik ve sürekli uyku ortamını sağlayabilir.

Bir Akva Su Deposu’nda yatarken basıncın eşit dağılımı ve vücut basıncının düşürülmesi nedeniyle, mevcut yaralar iyileşir ve yeni enfeksiyonlar önlenir. Derideki en ince kılcal damarları tahrip eden ve genellikle topukta (en yüksek ağırlık yüzdesinin çok küçük bir alan tarafından taşındığı) meydana gelen sürekli aşırı basınç önlenir.

Dış deri üzerinde yaklaşık 28 mmHg kritik basınç, yani ulaşmış değil engelsiz kan dolaşımı bile vücudun ağır bölgelerinde sağlanmaktadır.

Su yatağı, paraplejikler, inme hastaları, omurilik yaralanmaları olan hastalar ve geriatrik ve yatağa ayak basan hastalar için yorgunlukların tedavisinde ve ayrıca hastaların sabit yeniden konumlandırılmasının daha az kritik olduğu özürlülerin tedavisinde başarılıdır. Bu, etkilenen kişi ve bakıcılar için büyük bir rahatlama.

Geleneksel alternatif basınçlı yatak sistemleri, gürültülü kompresörlerinden dolayı, etkilenenler için her zaman bir nimet değildir. Basınç sadece yatağın içinde yatan kişi tarafından bir hava odasından diğerine kaydırılırsa, gerçek bir basınç tahliye sistemi yoktur. Bu sistemler sıvı bazlı yataklarımızdan çok daha pahalı.

 Gebelik

Bir hamile kadın karnındaki daha rahat yalan olabilir ve yan Akva Su Yataklı . Yüzen efekt artan ağırlığı dağıtır ve böylece ağır uterusun aort üzerinde uyguladığı basıncı düşürür. Dolum kapasitesi mevcut vücut ağırlığına uyacak şekilde her an ayarlanabilir.

En klasik minder üzerinde, özellikle gebeliğin sonuna doğru, bir bulmak zordur rahat uzanmış pozisyon rahatlama sağlar ve böylece uyku ve gerekli dinlenme sağlar. Değiştirilen vücut oranları, çoğu kadını çok alışılmadık uyku pozisyonlarına zorlar. Değiştirilebilir dolum kapasitesi ve su yatağının uyarlanabilirliği ek ağırlığı taşıyabilir ve böylece sürekli uyku pozisyonunu rahatça sağlayabilir.

Bir su yatağında yaşanan kasılmalar hamile bir kadın “fetal pozisyon” ta yatıyorsa, diğer bir deyişle bacakları hazırlanmış halde daha rahatsızdır.

Uyku bozuklugu 

Akva Waterbeds, bebeklerin ve bebeklerin uyuman için de doğru yerdir – temel olarak, çocuğun ilk “çevre” si olan amniyon keseğinden bildiği en doğal uykudur. Her insanın ilk yatağı aslında bir su yatağıdır. Amniyotik sıvı bizi titreşimden ve basınca karşı korur; Bu nedenle çocuğunuz daha az uyanır ve bir Akva bebek yatağında daha derin uyku çekebilir.

Uykusuzluk genel konsepti altında gruplandırılan uykuya dalma ve uykuda kalma bozuklukları çok sık görülür. Amerika’da yalnız nüfusun üçte biri uykusuzluğa maruz kalıyor. Uykusuzluk sadece uyku değil aynı zamanda gün boyunca uyanıklık halini etkiler, çünkü gündüz yorgunluğuna ve konsantrasyon zorluğuna neden olur.

Gecelik zayıf uykunun gün boyunca yorgunluğa neden olduğunu anlamak kolaydır, ancak neden uykuya dalmakta ve uykuda kalan güçlüklerin ortaya çıktığını söylemek zor.Neredeyse herkes bir anda ya da başka bir yerde uyku bozuklukları geçirir. Uykusuzluk ve uykuda kalma bozuklukları olan “Uykusuzluk” birçok farklı nedene sahip olabilir ve çoğu vakada bedensel veya zihinsel olarak ciddi bir hastalık bulunmamaktadır. “Yetersiz süre veya kalitede uyku bozukluğu uzun süre devam ederse” tedavi gerektiren gerçek bir parasomnia konuşuruz. Yaş farkları burada düşünülmelidir: Yaşlı insanlar genellikle daha az uykuya ihtiyaç duyar; Yetersiz uyku gibi görünen şey, aslında tamamen normal olabilir.

Akva Waterbed genellikle yardımcı kontrol altına uyku sorunları olsun kişi böylece rahat ve yenilenmiş uyanır . Zaten bir su yatağı sistemi sahibi çoğu insan, daha kısa sürede uyurken daha hızda uykuya daldığını, daha sağlıklı bir şekilde uykularak uyandığını söyler. Çünkü su yatağı ısınma, biri doğrudan tırmanıyor vücut sıcak yatak metabolizması ilk kendi enerji ile soğuk yatak ısınmak için teşvik zorunda değildir, çünkü büyük ölçüde uykuya hızlandırabilir.

Yatak, cildin sıcaklığının sabit 27 ile 28 ° C arasında 27-30 ° C’lik sabit bir sıcaklığa ısıtılmalıdır. Yaz aylarında, bir yağmurlukta ayarlanabilir sıcaklık hoş bir soğuk his verirken kışın ise yatıştırıcı bir sıcak yatağın keyfini çıkarabilirsiniz. Işıkların sallanması ve kayan duygu gerekli zihinsel rahatlamayı (“kapatabilirim”) teşvik eder ve sıcak yatağa batmak güvenlik hissi verir.Çok sert veya çok yumuşak olan geleneksel bir şilte, gece boyunca uyku pozisyonunu 80 kata kadar değiştirmek zorunda bırakan basınç noktaları oluşturur. Daha derin, daha restoratif uyku nedenle uzun uyku evreleri (elde edilir , örneğin, derin uyku büyüme ve yenilenme birçok süreçler ortaya çıktığı içinde). Akva su yatağında, gece atma ve tornalama, onda birine indirilebilir, çünkü vücuda herhangi bir kritik basınç noktası yoktur. Kemikleriniz, derzleriniz ve cildiniz üzerinde herhangi bir baskı hissetmiyorsunuz.Bu aynı zamanda kas iskelet sistemi içindeki dinlenmeme ve ağrı duygusunu gidermek için değerli bir destek sağlayabilir ve uyku ilacı sıklıkla azaltılabilir.

Şilte suyunun manyetik yükleri alamaması nedeniyle, nötr Akva su yatağı, elektromanyetik radyasyona karşı izolasyon sağlar. Su molekülleri sürekli hareket halindedir (kaotiktir) ve bu nedenle manyetik olarak kalıcı olarak hizalanamazlar. Zeminden ya da altınızdaki park edilmiş bir arabanın bulunduğu bir garajdan gelen çok miktarda elektrik varsa büyük bir avantaj. Metal ve otomobilin elektrik sistemi güçlü manyetik alanlar üretir.

Yaş Aralığı
8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Denge Ve Koordinasyon Dikkat Parmak Kas Gelişimi Problem Çözme Yeteneği Fiziksel Gelişim Hafıza
Etiketler
Su Yatağı, Su Yatağı Rahatlama, Su Yatağı Rahatlama Yatağı, Su Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200, Su Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200 mt, Su Yatağı Rahatlama Yatağı mt, Su Yatağı Rahatlama 160x200, Su Yatağı Rahatlama 160x200 mt, Su Yatağı Rahatlama mt, Su Yatağı Yatağı, Su Yatağı Yatağı 160x200, Su Yatağı Yatağı 160x200 mt, Su Yatağı Yatağı mt, Su Yatağı 160x200, Su Yatağı 160x200 mt, Su Yatağı mt, Su Rahatlama, Su Rahatlama Yatağı, Su Rahatlama Yatağı 160x200, Su Rahatlama Yatağı 160x200 mt, Su Rahatlama Yatağı mt, Su Rahatlama 160x200, Su Rahatlama 160x200 mt, Su Rahatlama mt, Su 160x200, Su 160x200 mt, Su mt, Yatağı, Yatağı Rahatlama, Yatağı Rahatlama Yatağı, Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200, Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200 mt, Yatağı Rahatlama Yatağı mt, Yatağı Rahatlama 160x200, Yatağı Rahatlama 160x200 mt, Yatağı Rahatlama mt, Yatağı Yatağı, Yatağı Yatağı 160x200, Yatağı Yatağı 160x200 mt, Yatağı Yatağı mt, Yatağı 160x200, Yatağı 160x200 mt, Yatağı mt, Rahatlama, Rahatlama Yatağı, Rahatlama Yatağı 160x200, Su Yatağı, Su Yatağı Rahatlama, Su Yatağı Rahatlama Yatağı, Su Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200, Su Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200 mt, Su Yatağı Rahatlama Yatağı mt, Su Yatağı Rahatlama 160x200, Su Yatağı Rahatlama 160x200 mt, Su Yatağı Rahatlama mt, Su Yatağı Yatağı, Su Yatağı Yatağı 160x200, Su Yatağı Yatağı 160x200 mt, Su Yatağı Yatağı mt, Su Yatağı 160x200, Su Yatağı 160x200 mt, Su Yatağı mt, Su Rahatlama, Su Rahatlama Yatağı, Su Rahatlama Yatağı 160x200, Su Rahatlama Yatağı 160x200 mt, Su Rahatlama Yatağı mt, Su Rahatlama 160x200, Su Rahatlama 160x200 mt, Su Rahatlama mt, Su 160x200, Su 160x200 mt, Su mt, Yatağı, Yatağı Rahatlama, Yatağı Rahatlama Yatağı, Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200, Yatağı Rahatlama Yatağı 160x200 mt, Yatağı Rahatlama Yatağı mt, Yatağı Rahatlama 160x200, Yatağı Rahatlama 160x200 mt, Yatağı Rahatlama mt, Yatağı Yatağı, Yatağı Yatağı 160x200, Yatağı Yatağı 160x200 mt, Yatağı Yatağı mt, Yatağı 160x200, Yatağı 160x200 mt, Yatağı mt, Rahatlama, Rahatlama Yatağı, Rahatlama Yatağı 160x200,