Sesli Tuvalet Eğitimi
Sesli Tuvalet Eğitimi

Sesli Tuvalet Eğitimi (OM2451)

Fiyat : ₺78,29

Sesli Tuvalet EğitimiÇocukların ihtiyaçlarını ifade edebilme, bağırsak ve mesane kasları kontrolü açısından bakıldığında tuvalet eğitimi için en uygun dönem genellikle 18 ay ve 3 yaş arasıdır. Bu dönemde yapılacak herhangi bir yanlış ileride çocuğunuzun bazı hastalıklarla karşılaşmasına sebep olabilir bu riski ortadan kaldırıyor.

Sesli Tuvalet Eğitimi, rengarenk resimler ve yazılarla dolu benzersiz bir tuvalet eğitim kitabıdır. 10 sayfadan oluşan Sesli Tuvalet Eğitimi kitabı, 5 adımda çocuğunuzun bebek bezinden kurtulmasını sağlıyor. Sesli Tuvalet Eğitimi kitabında, tuvalet eğitimi ile ilgili çocuğunuzun anlayacağı şekilde hazırlanmış sorular bulunuyor. Çocuğunuz Sesli Tuvalet Eğitimi kitabında, üzerinde farklı cevapların yazılı olduğu açılır kapanır kapakçıkları kaldırarak doğru cevabı bulmaya çalışıyor. Doğru cevabı bulduğunda ise alkış ve takdir sesleri duyuyor. Doğru cevap verdiğinde çıkan bu sesler çocuğunuzu cesaretlendirecek ve Sesli Tuvalet Eğitimi kitabı ile tuvalet alışkanlığını çok çabuk kazanacak. Eğitimin sonunda Sesli Tuvalet Eğitimi kitabı ile beraber gelen Tuvalet Eğitim Sertifikası’nı çocuğunuza verip başarısını ödüllendirebilir, onu motive edebilirsiniz.

Çocuğunuz tuvalet alışkanlığı kazanırken aynı zamanda kendine özgüveni de olumlu yönde gelişecek.Doğru bir şekilde öğrenilmesi ileride sağlık açısından büyük önem taşıyan tuvalet eğitimini Sesli Tuvalet Eğitimi kitabı ile çocuğunuzu sıkmadan, eğlenceli bir şekilde kazandırabilirsiniz.Çocuğunuzun tuvalet eğitimi, Sesli Tuvalet Eğitimi kitabı ile artık çok kolay.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR