Selen ile Eren – Sağlıklı Yaşam
Selen ile Eren – Sağlıklı Yaşam

Selen ile Eren–Sağlıklı Yaşam (OM2751)

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

Selen ve Eren adında iki kardeşin sağlıklı yaşam için neler yaptığının anlatıldığı Selen ve Eren – Sağlıklı Yaşam kitabı, çocuğunuzun severek okuyacağı bir öykü kitabıdır. Çocuğunuz Selen ve Eren – Sağlıklı Yaşam kitabı ile bir yandan eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da sağlıklı olabilmek için yapılması gerekenleri öğrenecek.

Selen ve Eren – Sağlıklı Yaşam kitabı çocuğunuzun okuma alışkanlığı kazanmasını sağlayacak. Birbirinden güzel ve renkli resimlerle süslenmiş Selen ve Eren – Sağlıklı Yaşam, çocukların görsel ve düşsel duygularını güçlendirici niteliktedir. Çocuğunuz bu kitapla hayal gücünü geliştirmenin yanında aynı zamanda sağlıklı bir bedene sahip olmak için neler yapması gerektiğini öğrenecek.

Uzman bir eğitimci-yazarın kaleminden çıkan Selen ve Eren – Sağlıklı Yaşam kitabında, çocuğunuz Türk kültüründeki aile yaşantısından ve toplumsal kurallardan örnekler bulacak. Bir yandan faydalı vakit geçirirken bir yandan da okuma alışkanlığı kazanacak.

Selen ile Eren – Sağlıklı Yaşam

Eren bir sabah yataktan kalkamayacak kadar hasta olduğunu fark eder. Doktor, Eren’e kendine iyi bakmasını öğütler. Selen ve Eren o günden sonra sağlıklı yaşam için yeni alışkanlıklar edinirler. Daha sağlıklı beslenmeye, temizliklerine özen göstermeye, düzenli uyumaya ve spor yapmaya başlarlar.