Selen ile Eren – Yeni Ders Yılı
Selen ile Eren – Yeni Ders Yılı

Selen ile Eren – Yeni Ders Yılı (OM2755)

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

 

Selen ve Eren adında iki kardeşin yeni ders yılı başlangıcında okulda geçen bir gününün anlatıldığı Selen ve Eren – Yeni Ders Yılı kitabı, çocuğunuzun severek okuyacağı bir hikaye kitabıdır. Çocuğunuz Selen ve Eren – Yeni Ders Yılı kitabı ile bir yandan keyifli vakit geçirirken bir yandan da okulda ve sınıfta uyulması gereken kuralları öğreniyor.

Selen ve Eren – Yeni Ders Yılı kitabı çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olacak. Birbirinden güzel ve renkli resimlerle süslenmiş sayfaları, sade ve anlaşılır dili ile Selen ve Eren – Yeni Ders Yılı, çocukların görsel ve düşsel duygularını güçlendirici özelliktedir Çocuğunuz bu kitapla hayal gücünü geliştirmenin yanında birçok faydalı bilgi de edinecek.

Uzman bir eğitimci-yazarın kaleminden çıkan Selen ve Eren – Yeni Ders Yılı kitabında, çocuğunuz Türk kültüründeki aile yaşantısından ve toplumsal kurallardan örnekler bulacak. Bir yandan faydalı vakit geçirirken bir yandan da okuma alışkanlığı kazanacak.

 

Selen ile Eren – Yeni Ders Yılı

Eren bu sene okula başlayacaktır. Annesi yeni ders yılı için Selen ve Eren’i alışverişe çıkarır. Birlikte tüm okul malzemelerini alıp geri dönerler. Okulun ilk günü Eren hemen yeni arkadaşlar edinir ve güzel bir ilk gün geçirir. Eve döndüğünde anne ve babasına tüm yaşadıklarını anlatır. Bir süre sonra Eren sınıf başkanı seçilir.