Selen ile Eren – Trafik Kuralları
Selen ile Eren – Trafik Kuralları

Selen ile Eren – Trafik Kuralları (OM2754)

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

Selen ile Eren ile trafik kurallarını öğrenmek çok kolay.

Selen ve Eren adında iki kardeşin trafik kuralları öğrenerek geçirdikleri bir gününün anlatıldığı Selen ve Eren – Trafik Kuralları kitabı, çocuğunuzun severek okuyacağı bir öykü kitabıdır. Çocuğunuz Selen ve Eren – Trafik Kuralları kitabı ile bir yandan eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da trafik kuralları ile ilgili pek çok yararlı bilgi edinecek.

Selen ve Eren – Trafik Kuralları kitabı çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olacak. Birbirinden güzel ve renkli resimlerle süslenmiş sayfaları, sade ve kolay okunabilen diliyle Selen ve Eren – Trafik Kuralları, çocukların görsel ve düşsel duygularını güçlendirici özelliktedir. Çocuğunuz bu kitapla hayal gücünü geliştirmenin yanında trafik kurallarını hiç sıkılmadan eğlenerek öğrenecek.

Uzman bir eğitimci-yazarın kaleminden çıkan Selen ve Eren – Çiftlikte kitabında, çocuğunuz Türk kültüründeki aile yaşantısından ve toplumsal kurallardan örnekler bulacak. Bir yandan faydalı vakit geçirirken bir yandan da okuma alışkanlığı kazanacak.

 

Selen ile Eren – Trafik Kuralları

 

 

Selen bir gün kardeşi Eren’e trafik kuralları ile ilgili bilgiler öğretmeye karar verir. Birlikte dışarı çıkarlar. Selen, kardeşi Eren’e karşıdan karşıya geçmeyi, trafik ışıklarının ne anlama geldiğini, toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kuralları ve buna benzer birçok kuralı öğretir.