Selen ile Eren – Tatilde
Selen ile Eren – Tatilde

Selen ile Eren – Tatilde (OM2753)

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

Selen ile Eren,  tatilde keyifli bir yolculuğa çıkıyorlar.

Selen ve Eren adında iki kardeşin tatilde yaptıklarını konu alan Selen ve Eren – Tatilde kitabı, çocuğunuzun severek okuyacağı öğretici bir hikaye kitabıdır. Çocuğunuz Selen ve Eren – Tatilde kitabı ile bir yandan eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da birçok yararlı bilgi öğrenecek.

Selen ve Eren – Tatilde kitabı çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olacak. Birbirinden güzel ve renkli çizimlerle süslenmiş Selen ve Eren – Tatilde, çocukların görsel ve düşsel duygularını güçlendirici niteliktedir. Çocuğunuz bu kitapla hayal gücünü geliştirmenin yanında hayata dair yararlı bilgiler edinecek

Uzman bir eğitimci-yazarın kaleminden çıkan Selen ve Eren – Tatilde kitabında, çocuğunuz Türk kültüründeki aile yaşantısından ve toplumsal kurallardan örnekler bulacak. Bir yandan faydalı zaman geçirirken bir yandan da okuma alışkanlığı kazanacak.

Selen ile Eren – Tatilde

Selen, Eren ve ailesi bir gün Türkiye’nin güneyine doğru bir yolculuğa çıkarlar. İlk olarak içinden geçtikleri Bursa’da mola verirler ve yollarına devam ederler. Daha sonra Aydın’dan geçerek Antalya’ya ulaşırlar. Burada Selen ve Eren yeni arkadaşlar edinerek kumsalda oyun oynarlar. Ailecek geçirdikleri keyifli geçen bir tatilin ardından evlerine dönerler.