Selen ile Eren Hayvanat Bahçesinde
Selen ile Eren Hayvanat Bahçesinde

Selen ile Eren Hayvanat Bahçesinde (OM2750)

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

Selen ile Eren’in hayvanat bahçesinde geçen macerasına tanık olun.

Selen ve Eren adında iki kardeşin hayvanat bahçesinde geçen bir gününü konu alan Selen ve Eren – Hayvanat Bahçesinde kitabı, çocuğunuzun severek okuyacağı bir hikaye kitabıdır. Çocuğunuz Selen ve Eren – Hayvanat Bahçesinde kitabı ile bir yandan hoşça vakit geçirirken bir yandan da hayvanlar alemi ile ilgili pek çok yararlı bilgi öğrenecek.

Selen ve Eren – Hayvanat Bahçesinde kitabı çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olacak. Birbirinden güzel ve renkli resimlerle süslenmiş Selen ve Eren – Hayvanat Bahçesinde, çocukların görsel ve düşsel duygularını güçlendirici niteliktedir. Çocuğunuz bu kitapla hayal gücünü geliştirmenin yanında hayvanlar ile ilgili birçok bilgi öğrenme şansı elde edecek.

Uzman bir eğitimci-yazarın kaleminden çıkan Selen ile Eren – Hayvanat Bahçesinde kitabında, çocuğunuz Türk kültüründeki aile yaşantısından örnekler bulacak.

 

Selen ile Eren Hayvanat Bahçesinde

 

Selen ve Eren, babalarının aldığı belgesel CD’sini izledikten sonra belgeseldeki hayvanları yakından görmek isterler. Bir gün ailece hayvanat bahçesine giderler. Selen ile Eren, hayvanat bahçesinde aslan, fil, kurt, maymun, kartal, tavus kuşu ve daha birçok hayvanı yakından görme fırsatı bulurlar. Hayvanat bahçesindeki tüm hayvanları görerek hayvanlar hakkında pek çok bilgi edinirler. Yorucu fakat faydalı geçen bir günün ardından evlerine dönerler.