Q Bebek Tamamlama Kartlarım 2 24 +ay
Q Bebek Tamamlama Kartlarım 2 24 +ay

Q Bebek Tamamlama Kartlarım 2 24 +ay (OM2517)

Marka : Q Bebek
Fiyat : ₺89,70(KDV Dahil)

Q Bebek Tamamlama Kartlarım 2 24 +ay

Erken çocukluk dönemi(0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimi onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.
Q Bebek Tamamlama Kartlarım 2
 , Q Bebek Tamamlama Kartları kullanımından ve 24 aydan itibaren bebek ve çocuklara yönelik özel olarak eğlenerek öğrenmelerini sağlamak amacı ile hazırlanmıştır.Kartların kullanımı ile bebek ve çocukların Zihinsel Gelişimleri ile Dil Gelişimlerinin olumlu yönde desteklenmesi hedeflenmiştir.
Ayrıca kartların kullanılması ile bebek ve çocuklarda parça bütün ilişkisi kurma, sentez yapabilme, dikkat ve görsel analiz becerileri gelişimi sağlanacaktır.
Q Bebek Tamamlama Kartlarım 2, 24 ana resim ve bu resimlerde 48 parçadan oluşmuştur. Her resim 4 parça ile tamamlanacaktır.
Resimler bebek ve çocuklarımızın dikkatlerini çekecek nitelikte çok renkli ve sevimli hayvan yüzlerinden oluşmuştur.

Kart ebadı: 15X15 cm

Kart cinsi: Mukavva

Kart sayısı: 24 resim - 48 kart

Kutu: Mukavva

Yaş grubu:24+ ay

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR