Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar
Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar
Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar
Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar

Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar (OM2513)

Marka : Q Bebek
Fiyat : ₺156,00(KDV Dahil)

Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar Kullanım

Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar 21 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.

Setimizde 16'şar kart ve 3 gruptan oluşan toplam 48 mukavva vardır.
İlk gruplar hafıza kartları ve oyunu, ikinci gruplar ise eşleştirme kartları ve oyunu şeklinde kullanılır.
Hafıza kartları grubu birbirinin aynı olan ve anne hayvanlardan oluşan 36 karttan, eşleştirme grubu ise 18 anne hayvan ile 18 yavru hayvandan oluşmaktadır.
Hafıza kartlar ile çalışma yaparken kullanılacak aynı olan anne hayvan kartlarından istenilen sayıda kartın resimli yüzleri kapalı olacak şekilde kullanılır. Kapalı olan kartlar içinden herhangi bir kart açılır ve daha sonra başka bir kart açılır. Resimler aynı ise bu 2 kart oyun dışına çıkarılır, farklı ise ikisi de kapatılarak tekrar oyuna dahil edilir. Aynı anne hayvanı bulan kişi oyuna devam eder. Açılan kartlar birbirinden farklı ise sıra diğer oyuncuya geçer.
Eşleştirme kartları ile çalışma yaparken birçok farklı oyun oluşturabilirsiniz. Bunlardan biri kullanılacak aynı olan anne hayvan kartlarından istenilen sayıda kartın resimli yüzleri açık olacak şekilde oyunculara eşit sayıda dağıtılır. Anne hayvanların yavrularından oluşan yavru hayvan kartları ise kapalı şekilde durur. Sıradaki oyuncu kapalı olan yavru hayvan kartlarından birini açar ve eğer elinde bulunan hayvanın yavrusunu bulursa elindeki eşleşen kartları oyundan çıkarır ve bu şekilde devam eder.
Eğer çekilen kart oyuncunun elinde bulunan anne hayvan kartlarının biri ile eşleşmez ise çekilen kart kapatılır ve sıra diğer oyuncuya geçer.
Elindeki kartları ilk bitiren oyuncu oyunu kazanır.
Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar, ailelerimizin okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecekleri şekilde hazırlanmıştır.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim
Etiketler
Q Bebek, Q Bebek Hafıza, Q Bebek Hafıza ve, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım -, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme -, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve Kartlarım, Q Bebek Hafıza ve Kartlarım -, Q Bebek Hafıza ve Kartlarım - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve Kartlarım Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve -, Q Bebek Hafıza ve - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza ve Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Eşleştirme, Q Bebek Hafıza Eşleştirme Kartlarım, Q Bebek Hafıza Eşleştirme Kartlarım -, Q Bebek Hafıza Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Eşleştirme Kartlarım Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Eşleştirme -, Q Bebek Hafıza Eşleştirme - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Eşleştirme Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Kartlarım, Q Bebek Hafıza Kartlarım -, Q Bebek Hafıza Kartlarım - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Kartlarım Hayvanlar, Q Bebek Hafıza -, Q Bebek Hafıza - Hayvanlar, Q Bebek Hafıza Hayvanlar, Q Bebek ve, Q Bebek ve Eşleştirme, Q Bebek ve Eşleştirme Kartlarım, Q Bebek ve Eşleştirme Kartlarım -, Q Bebek ve Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar, Q Bebek ve Eşleştirme Kartlarım Hayvanlar, Q Bebek ve Eşleştirme -, Q Bebek ve Eşleştirme - Hayvanlar, Q Bebek ve Eşleştirme Hayvanlar, Q Bebek ve Kartlarım, Q Bebek ve Kartlarım -, Q Bebek ve Kartlarım - Hayvanlar, Q Bebek ve Kartlarım Hayvanlar, Q Bebek ve -, Q Bebek ve - Hayvanlar, Q Bebek ve Hayvanlar, Q Bebek Eşleştirme,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR