Q Bebek Görsel Dikkat Kartlarım
Q Bebek Görsel Dikkat Kartlarım
Q Bebek Görsel Dikkat Kartlarım
Q Bebek Görsel Dikkat Kartlarım

Q Bebek Görsel Dikkat Kartlarım (OM2502)

Marka : Q Bebek
Fiyat : ₺36,00(KDV Dahil)

Q Bebek Görsel Dikkat Kartlarım 24 ay üzerindeki çocuklarımız için hazırlanmıştır. 

Setimizde toplam 20 kalın karton kart ve arkalı önlü 40 adet illüstrasyon vardır. 

Kartlar kullanım olarak Eksik kartlarım, Fark kartlarım ve Bul bakalım kartlarım olarak 3 gruba ayrılmıştır. 
Setimiz içerisinde 7 adet aynı resme ait 2 eksiği bulma(toplam 14 kart) ve 7 adet benzer 2 resme ait 4 farkı bulma(toplam 14 kart) kartları ve 6 adette saklanmış olan hayvanı bul(toplam 12 kart) kartları bulunmaktadır. 
Kartlarla çalışmaya istediğiniz sıralamayla başlayabilirsiniz.Ancak önerilen sıralama öncelikle Bul bakalım kartları, Sonrasında eksik kartları ve en son olarak da Fark kartlarının kullanımı yönünde olmalıdır. 
Eksik ve fark gruplarına ait 2 kart alınıp yanyana koyulur ve 2 resim arasındaki eksikler ya da farkların çocuklar tarafından bulunması sağlanır. Bul bakalım grubunda ise önce aranacak olan hayvanın resim çocuğa gösterilerek hayvan hakkında konuşulur ve kartın arkası çevrilerek ortamda gizlenmi olan hayvanın çocuk tarafından bulunması sağlanır. Ve bu sayede bellek gelişimi de desteklenir. 
Setimiz çocukların dikkat ve zeka gelişimlerine olumlu derecede etki eder. Beyin sürekli uyarılır ve bu sayede beyin hücreleri iyi bir gelişim sağlar, ayrıca hafıza gelişimine çok katkıda bulunur. 
Q Bebek Eğitim Grubu tarafından hazırlanan setimiz, çocuklarınız ile hem eğlenceli vakit geçirmeniz, hem de onların zeka ve dikkat gelişimlerini destekleyebilmeniz için hazırlanmıştır. 
• Kart ölçüsü: 12x13 cm 
• Kart cinsi: Karton 
• Kart sayısı: 20( 40 resim) 
• Kutu: Mukavva 
• Yaş grubu:18+ ay