Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar
Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar
Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar
Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar

Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar (OM2524)

Marka : Q Bebek
Fiyat : ₺48,00(KDV Dahil)

0-3 Yaş Gelişim ve Q Bebek

0-3 yaş arasında yürüme, konuşma, iletişim kurma, düşünme, akıl yürütme ve sorun çözme gibi birçok beceri kazanılır. Bu beceriler, döneminde kazandırılmaz ise sonraki dönemlerde kazandırılması zor olabilir. Bu dönemdeki eğitimler sadece dil, matematik ve problem çözme gibi akademik başarıları değil aynı zamanda toplumsal yaşam için gerekli olan toplumsal kurallar, iletişim kurma, empati, sorumluluk alma, iş birliği gibi sosyal becerileri geliştirmesi ve öğrenmeyi güçlendirmesi açısından da önemlidir.

Bu temelde 0-3 yaş dönemi bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerinin ve gelişim alanlarının da doğru şekilde desteklenebilmesine yönelik olarak olarak Erken Çocukluk Eğitim Programı çerçevesinde hazırlanan ve www.qbebek.com portalımızdan her aya özgü içeriklerle ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan üstün bir gelişim programını da destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış, zengin içeriklere sahip Q Bebek Eğitim & Gelişim Kartlarımızı ailelerimiz, eğitimciler ve eğitim kurumlarımızın kullanımına yönelik hazırladık.
Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler & Taşıtlar Kullanım
Q Bebek Eğitim Kartlarım-Meslekler & Taşıtlar 12 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.
Setimizde toplam 36 kalın karton kart vardır.
Tüm kartların ön yüzlerinde ilgili meslek ya da taşıt arka yüzlerinde de bunlar ile ilgili sorular ve cevaplar yer almaktadır.
Kartların gerçek fotoğraflarından oluşması sebebi ile bebeğinizin gerçekle aynı olan kişiyi ya da taşıtı görünce somut şekilde incelemesini sağlayacaktır.
Resimlerdeki sadelik ,renklerdeki canlılık ve kullanılan fotoğraflar eğitim kartlarımın bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmesini sağlar.
Bebeğinizin 12. aydan itibaren konuşmaya hazırlık safhasında kartlardaki cevaplar ile 18. aydan itibaren konuşmaya başladıktan sonra da sorular ile ve daha uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle arzu ettiğiniz şekilde çalışmalara devam edebilir ve dil gelişimini ile bilişsel gelişimine destek olabilirsiniz.
Q Bebek Eğitim Kartlarım- Meslekler & Taşıtlar, ailelerimizin, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecekleri şekilde hazırlanmıştır.
 

Etiketler
Q Bebek, Q Bebek Eğitim, Q Bebek Eğitim Kartlarım, Q Bebek Eğitim Kartlarım -, Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler, Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve, Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım - ve, Q Bebek Eğitim Kartlarım - ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım - Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım Meslekler, Q Bebek Eğitim Kartlarım Meslekler ve, Q Bebek Eğitim Kartlarım Meslekler ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım Meslekler Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım ve, Q Bebek Eğitim Kartlarım ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Kartlarım Taşıtlar, Q Bebek Eğitim -, Q Bebek Eğitim - Meslekler, Q Bebek Eğitim - Meslekler ve, Q Bebek Eğitim - Meslekler ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim - Meslekler Taşıtlar, Q Bebek Eğitim - ve, Q Bebek Eğitim - ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim - Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Meslekler, Q Bebek Eğitim Meslekler ve, Q Bebek Eğitim Meslekler ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Meslekler Taşıtlar, Q Bebek Eğitim ve, Q Bebek Eğitim ve Taşıtlar, Q Bebek Eğitim Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım, Q Bebek Kartlarım -, Q Bebek Kartlarım - Meslekler, Q Bebek Kartlarım - Meslekler ve, Q Bebek Kartlarım - Meslekler ve Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım - Meslekler Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım - ve, Q Bebek Kartlarım - ve Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım - Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım Meslekler, Q Bebek Kartlarım Meslekler ve, Q Bebek Kartlarım Meslekler ve Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım Meslekler Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım ve, Q Bebek Kartlarım ve Taşıtlar, Q Bebek Kartlarım Taşıtlar, Q Bebek -,