Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerilerini Geliştirme
Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerilerini Geliştirme

Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerilerini Geliştirme (OM5802)

Fiyat : ₺54,67

Bu kitap okul öncesi çocukların dikkat-zeka ve becerileri geliştirmesi amacı ile hazırlanmıştır.

Tüm çocuklara kendi hızında öğrenme, kavramları tanıtmak ve buna ek olarak, etkinlik becerilerini  geliştirmek için fırsatlar sağlar.

Kitapta: İzleme çocukların ince motor becerilerini geliştirmek için harika bir yoldur. İzleme üzerinde çalışmanın diğer araçları; tuz, kum veya kalın siyah kalem kullanarak dalgalı, düz ve kıvrımlı  çeşitli çizgiler çizmek ve çocukları bu satırları izlemek için teşvik etmek.

Kesme faaliyetleri ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Çocukların  kesmeleri için bir kağıda şekiller ve çizgiler çizin. Bu çizgiler daha sonra kare, daire, oval veya üçgen gibi temel şekillerde olabilir. Onlarda kesme ile bir ilerleme gösterdiği takdirde kumaş, kağıt poşet, alüminyum folyo ve karton gibi farklı materyalleri kestirin.

Nesneleri tamamlama, boyutu karşılaştırma, hataları ve gizli olan eşyaları bulma, eşleştirme aynı ve farklı olanları bulma. gelecek olanı tamamlama  gibi konulara yer verilmiş olup,

Kitap, çocukların dikkatle birlikte zeka ve becerileri geliştirici  yetenekler kazanmasını sağlama da  yararlı olacaktır.

Etiketler
Okul, Okul Öncesi, Okul Öncesi Dikkat, Okul Öncesi Dikkat Zeka, Okul Öncesi Dikkat Zeka ve, Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerilerini, Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat Zeka Becerilerini, Okul Öncesi Dikkat Zeka Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat Zeka Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat ve, Okul Öncesi Dikkat ve Becerilerini, Okul Öncesi Dikkat ve Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat ve Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat Becerilerini, Okul Öncesi Dikkat Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Dikkat Geliştirme, Okul Öncesi Zeka, Okul Öncesi Zeka ve, Okul Öncesi Zeka ve Becerilerini, Okul Öncesi Zeka ve Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Zeka ve Geliştirme, Okul Öncesi Zeka Becerilerini, Okul Öncesi Zeka Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Zeka Geliştirme, Okul Öncesi ve, Okul Öncesi ve Becerilerini, Okul Öncesi ve Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi ve Geliştirme, Okul Öncesi Becerilerini, Okul Öncesi Becerilerini Geliştirme, Okul Öncesi Geliştirme, Okul Dikkat, Okul Dikkat Zeka, Okul Dikkat Zeka ve, Okul Dikkat Zeka ve Becerilerini, Okul Dikkat Zeka ve Becerilerini Geliştirme, Okul Dikkat Zeka ve Geliştirme, Okul Dikkat Zeka Becerilerini, Okul Dikkat Zeka Becerilerini Geliştirme, Okul Dikkat Zeka Geliştirme, Okul Dikkat ve, Okul Dikkat ve Becerilerini, Okul Dikkat ve Becerilerini Geliştirme, Okul Dikkat ve Geliştirme, Okul Dikkat Becerilerini, Okul Dikkat Becerilerini Geliştirme, Okul Dikkat Geliştirme, Okul Zeka,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR