Öğretmen Öğrenme Modeli Testi
Öğretmen Öğrenme Modeli Testi

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi (OM4950)

Marka : Benego
Fiyat : ₺106,79(KDV Dahil)

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi

Nedir?

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi, öğretmenlerin öğrenme özelliklerini keşfederek hem kendileri için hem de öğrencileri için öğrenme sürecini zevkli ve etkili hale getirmeye yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ne işe yarar?

Her insanın öğrenme ve öğretme özellikleri birbirinden farklıdır. Yapılan çalışmalar doğru yöntemler kullanılırsa herkesin her konuyu kolay ve hızlı öğrenebileceğini ortaya koymuştur. Öğrenci ve öğretmenlerin bunun farkında olmaması öğrenmeyi zorlaştırmakta ve sıkıcı hale getirmektedir.

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi ile kendi öğrenme modelinizi keşfederek kendinizle ilgili farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz. Çünkü öğretmenin öğrenme modeli ne ise dersi de aynı yöntemle anlatmakta. Bunun sonucunda sizinle aynı modele sahip öğrenciler daha kolay ve hızlı öğrenebilirken farklı modelle öğrenen öğrenciler için zorluklar oluşmaktadır. Çalışmayla öğrenme özelliklerinizi ve çocukların nasıl öğrendiğini fark ederek sınıfta daha etkili öğretme stratejileri geliştirerek öğrenciler için zevkli, kalıcı öğrenmeyi sağlayabilirsiniz. Ayrıca testin sonucunda hazırlanan raporda öğrenme becerilerinizi ve sizin için en uygun çalışma ortamlarını oluşturarak dikkat ve konsantrasyonu yüksek, verimli bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Test nasıl uygulanır?

Test 41 tanesi üçer şıklı, 3 tanesi ikişer şıklı toplam 44 sorudan oluşmaktadır. Öğretmen Öğrenme Modeli Testi’ni öğrenci kendisi doldurmaktadır. Öğretmen Öğrenme Modeli Testi internet üzerinden online olarak veya optik form üzerinden doldurulabilir. Bireysel uygulamalar internet üzerinden online olarak yapılmakta, toplu uygulamalar optik formlar aracılığıyla da yapılabilmektedir.

Uygulama süresi ne kadardır?

Kişilerin okuma hızına göre değişmekle beraber ortalama 20-25 dakika da uygulanabilmektedir.

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi Kimler İçin?

Bütün öğretmenler

Raporda Neler Var?

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi sonucu size özel hazırlanan Öğretmen Öğrenme Modeli Raporu’nda aşağıdaki başlıklarda yer alan konularla ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Test uygulamasının ardından hazırlanan raporda kendinizle ilgili aşağıdaki konularda bilgi sahibi olabileceksiniz:

  • Öğrenmede kullandığı zihin durumlarını
  • Öğrenme modelinizi
  • Öğrenme becerilerinizi
  • Öğrenme esnasında dikkatinizi dağıtan faktörleri
  • Öğrenme özelliklerinizi
  • Genel özelliklerinizi
  • Öğrenme özelliklerini nasıl geliştirebileceğinizi
  • Öğrenme yöntem ve metotlarınızı
  • Size özel öğrenme tavsiyelerini

Testi nasıl satın alabilirim?

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi'ni Sepete Ekle butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

 

Öğretmen Öğrenme Modeli Testi'ni satın aldıktan sonra sizin e-mail adresinize Öğretmen Öğrenme Modeli Testi'ni doldurabileceğiniz link gönderilecektir. E-mail adresinize gelen linki tıkladığınızda test soruları çıkacak ve onları doldurabileceksiniz. Testi doldurduktan sonra değerlendirilecek ve sizin e-mail adresinize sizin adınıza özel hazırlanmış Öğretmen Öğrenme Modeli Raporu iletilecektir. Ayrıca Öğretmen Öğrenme Modeli Raporu size kargo ile de gönderilecektir. Öğretmen Öğrenme Modeli Testi'ni ödemeyi yapan kişiden farklı bir kişi dolduracaksa lütfen ödeme kısmında Sipariş Açıklama kısmına testi dolduracak kişinin adı ve soyadını eklemeyi unutayın.