Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu
Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu
Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu
Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu
Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu

Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu (OM7916)

Fiyat : ₺359,86(KDV Dahil)

Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu

“Momo Türkiye” Genel kültür ve hafıza oyunudur. Arkadaş veya ailecek oynayacağınız çok zevkli ve eğlenceli bir oyundur. Ülkemiz coğrafyasının önemli değerlerini öğrenmenize olanak sağlar.

 

 

Momo Türkiye Nasıl Oynanır

 

Oyuncular 2 takımdan oluşur. Oyuncular sırayla kutudan kart seçer. Bir oynatıcı (Hakem) takımların ortasına kartı koyar. 30 saniye kart bakıldıktan sonra hakem 1’den 8’e kadar bir sayı söyler ve kartın arkasındaki sorulardan sayıya karşılık olan soruyu sorar, önce zile basan oyuncu/takım cevap verir, doğru cevap veren oyuncu/takım kartı kazanır. Takımların ikisi de cevap veremezse hakem yeni soru sorar, başta belirlenen kart sayısı kadar oynandıktan sonra en çok kart kazanan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Etiketler
Momo, Momo Türkiye, Momo Türkiye -, Momo Türkiye - Dikkat, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Genel Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Kültür, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza ve Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Genel, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Genel Kültür, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Genel Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Genel Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Kültür, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Hafıza Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat ve, Momo Türkiye - Dikkat ve Genel, Momo Türkiye - Dikkat ve Genel Kültür, Momo Türkiye - Dikkat ve Genel Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat ve Genel Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat ve Kültür, Momo Türkiye - Dikkat ve Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat ve Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Genel, Momo Türkiye - Dikkat Genel Kültür, Momo Türkiye - Dikkat Genel Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Genel Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Kültür, Momo Türkiye - Dikkat Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Dikkat Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza, Momo Türkiye - Hafıza ve, Momo Türkiye - Hafıza ve Genel, Momo Türkiye - Hafıza ve Genel Kültür, Momo Türkiye - Hafıza ve Genel Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza ve Genel Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza ve Kültür, Momo Türkiye - Hafıza ve Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza ve Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza Genel, Momo Türkiye - Hafıza Genel Kültür, Momo Türkiye - Hafıza Genel Kültür Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza Genel Oyunu, Momo Türkiye - Hafıza Kültür, Momo Türkiye - Hafıza Kültür Oyunu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR