Magnetic Play Learn İlk İngilizce Sözcüklerim
Magnetic Play Learn İlk İngilizce Sözcüklerim

Magnetic Play Learn İlk İngilizce Sözcüklerim (OM2743)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Magnetic Play Learn İlk İngilizce Sözcüklerim

Magnetic Play Learn  İlk İngilizce Sözcüklerim, Eğitim ve eğlenceyi buluşturan Magnetic Play and Learn setinin kitaplarından biri olan İlk İngilizce Sözcüklerim ile çocuğunuzun yabancı dil eğitimi okul öncesi dönemde başlıyor.

İlk İngilizce Sözcüklerim, rengârenk görsellerle süslenmiş 21 mıknatıslı sayfa ve 27 mıknatıslı parçadan oluşmaktadır.

İlk İngilizce Sözcüklerim kitabının her sayfasında farklı kelimelerin İngilizce yazılışları bulunmaktadır.

Çocuğunuz bu kelimeleri üzerinde harfler bulunan mıknatıslı parçalarla kendisi oluşturacaktır.

Magnetic Play Learn  İlk İngilizce Sözcüklerim sayesinde siz de çocuğunuzla beraber bu kelimeleri okuyarak çocuğunuzun erken yabancı dil eğitimine katkıda bulunabilir, birlikte hem faydalı hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Okul öncesi eğitim, çocuğunuzun ileriki yıllarda elde edeceği başarılar açısından çok önemlidir. İlk İngilizce Sözcüklerim kitabı ile çocuğunuzun İngilizce eğitimi evde başlayacak.  Çocuğunuz İlk İngilizce Sözcüklerim ile ilk İngilizce kelimelerini interaktif ve eğlenceli bir şekilde öğrenecek.

İlk İngilizce Sözcüklerim, çocuğunuza İngilizce kelime dağarcığının yanında el göz koordinasyonunu da olumlu yönde geliştirme fırsatı verecek.Magnetic Play Learn  İlk İngilizce Sözcüklerim kitabı dışında İlk Sözcüklerim, Zaman, Taşıtlar, Sayılar, Renkler, Hayvanlar, Şekiller, Eğlenceli Hayvanlar ve Eğlenceli Kıyafetler adlı 9 kitap daha bulunuyor.İlk İngilizce Sözcüklerim kitabı ile çocuğunuzun okul öncesi dönemde yabancı dil eğitimine başlayarak hem eğlenmesine hem de faydalı vakit geçirmesine fırsat tanıyın.İlk İngilizce Sözcüklerim kitabında Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olan el yazısı kullanılmıştır.