Magnetic Play and Learn Zaman
Magnetic Play and Learn Zaman

Magnetic Play and Learn Zaman (OM2749)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Magnetic Play and Learn Zaman

Magnetic Play and Learn setinin kitaplarından biri olan Zaman ile çocuğunuz günlük rutinleri ve saatleri eğlenerek öğrenecek.

Zaman kitabı, birbirinden renkli ve sevimli resimler içeren 12 mıknatıslı sayfa ve 23 mıknatıslı parçadan oluşmaktadır. Çocuğunuz kitabın sayfalarında yer alan günlük rutinleri anlatan resimlere doğru saatleri ve nesneleri yerleştirecek. Siz de resimlerin altında yer alan yazıları okuyarak çocuğunuza hangi saat ve nesneleri yerleştirmesi gerektiğini söyleyerek birlikte faydalı ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Saatleri söylemeyi ve günlük yaşamda yapması gereken dişlerini fırçalamak, kitap okumak, yemek yemek, oyun oynamak gibi rutinleri bir günlük zaman diliminde nasıl planlaması gerektiğini öğrenmesi için Zaman kitabı çocuğunuza müthiş bir fırsat sunuyor. Zaman kitabı sayesinde çocuğunuz düzenli yaşamın önemini okul öncesi dönemde eğlenceli bir şekilde öğreniyor.

Zaman kitabı, ailede öğrenilmesi gereken günlük alışkanlıkları çocuğunuza okul öncesi dönemde aşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Zaman kitabı bu alışkanlıklarının yanında çocuğunuzu el göz koordinasyonu açısından geliştirmeyi ve kelime dağarcığını artırmayı amaçlamaktadır.

Magnetic Learn and Play serisinde Zaman kitabından başka İlk İngilizce Sözcüklerim, Sayılar, Taşıtlar, Hayvanlar, İlk Sözcüklerim, Renkler, Şekiller, Eğlenceli Hayvanlar ve Eğlenceli Kıyafetler adında 9 eğlenceli kitap daha bulunuyor.

Zaman kitabı sayesinde çocuğunuz hem eğlenecek hem de zaman kavramını etkili bir şekilde öğrenecek.

*Zaman kitabında Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak el yazısı kullanılmıştır.

 

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim