Magnetic Play and Learn Hayvanlar
Magnetic Play and Learn Hayvanlar

Magnetic Play and Learn Hayvanlar (OM2742)

Fiyat : ₺55,08(KDV Dahil)

 

Magnetic Play and Learn Hayvanlar

Magnetic Play and Learn  Hayvanlar setinin kitaplarından biri olan, hayvanlar dünyasında renkli bir yolculuğa hazır mısınız?

Magnetic Play and Learn Hayvanlar kitabı rengârenk ve birbirinden sevimli resimlerle süslenmiş 12 mıknatıslı sayfa ve 24 mıknatıslı parçadan oluşmaktadır. Hayvanlar kitabında her sayfada başka bir hayvanla ilgili bilgilendirici bir cümle yazılmış ve bir kelimesi boş bırakılmıştır. Cümleler çocuğunuzun mıknatıslı parçalar arasından uygun kelimeyi bularak cümleyi tamamlayacağı şekilde hazırlanmıştır. Hayvanlar kitabı sayesinde çocuğunuz ilk okuma yazma becerisini kazanacak. Doğru kelimeyi seçtikçe çocuğunuzun kendine olan güveni de artacaktır.

Hayvanlar kitabı, okuma becerisini okul öncesi dönemde çocuğunuza kazandırmayı amaçlamaktadır. Çocuğunuzun eğitimine yatırım yapmak onun için yapacağınız en yararlı yatırımdır. Hayvanlar kitabıyla çocuğunuzun eğitimine çok eğlenceli bir yatırım yapmış olacaksınız.

Hayvanlar kitabı ile çocuğunuz hayvanlar ile ilgili edineceği bilgilerin yanında ilk okuma ve yazma becerisini de kazanacak. Eğitim ve eğlenceyi birleştiren bu kitap, çocuğunuzun en iyi arkadaşı olacak. Hayvanlar kitabı ayrıca çocuğunuzun el göz koordinasyonunu da olumlu yönde etkilemektedir.

Magnetic Play and Learn Hayvanlar kitabından ayrı olarak İlk İngilizce Sözcüklerim, Zaman, Taşıtlar, Sayılar, İlk Sözcüklerim, Renkler, Şekiller, Eğlenceli Hayvanlar ve Eğlenceli Kıyafetler adlı 9 muhteşem kitap daha bulunmaktadır.

Çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda da bilgilenmesini istiyorsanız Hayvanlar aradığınız kitap olabilir.

 

 

*Hayvanlar kitabında bulunan yazılar Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak el yazısı ile yazılmıştır.