Lise Öğrenme Modeli Testi
Lise Öğrenme Modeli Testi

Lise Öğrenme Modeli Testi (OM4949)

Marka : Benego
Fiyat : ₺106,79(KDV Dahil)

Lise Öğrenme Modeli Testi

Nedir?

Lise Öğrenme Modeli Testi, öğrencilerin öğrenme özelliklerini keşfederek daha  kolay ve hızlı öğrenmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ne işe yarar?

Yapılan çalışmalar doğru yöntemler kullanılırsa herkesin her konuyu kolay ve hızlı öğrenebileceğini ortaya koymuştur. Yeter ki doğru yol ve yöntemler kullanılsın, doğru tekniklerle öğretilsin. 

Lise Öğrenme Modeli Testi ile kendi öğrenme modelinizi keşfederek daha kolay ve hızlı öğrenebilir ve daha başarılı olabilirsiniz. Çalışmayla öğrenme özelliklerinizi ve dikkatinizi dağıtan faktörleri keşfederek uzun süre konsantre bir şekilde ders çalışmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca testin sonucunda hazırlanan raporda öğrenme becerilerinizi ve sizin için en uygun ders çalışma ortamlarını oluşturarak dikkat ve konsantrasyonu yüksek, verimli bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Test nasıl uygulanır?

Test 41 tanesi üçer şıklı, 3 tanesi ikişer şıklı toplam 44 sorudan oluşmaktadır. Lise Öğrenme Modeli Testi’ni öğrenci kendisi doldurmaktadır. Lise Öğrenme Modeli Testi internet üzerinden online olarak veya optik form üzerinden doldurulabilir. Bireysel uygulamalar internet üzerinden online olarak yapılmakta, toplu uygulamalar optik formlar aracılığıyla da yapılabilmektedir.

Uygulama süresi ne kadardır?

Kişilerin okuma hızına göre değişmekle beraber ortalama 20-25 dakika da uygulanabilmektedir.

Lise Öğrenme Modeli Testi Kimler İçin?

Çocuğu lise de okuyan anne ve babalar ve öğrenme yöntemini keşfetmek isteyen lise öğrencileri

Raporda Neler Var?

Lise Öğrenme Modeli Testi sonucu size özel hazırlanan Lise Öğrenme Modeli Raporu’nda aşağıdaki başlıklarda yer alan konularla ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Test uygulamasının ardından hazırlanan raporda aşağıdaki konularda kendinizle ilgili bilgi sahibi olabileceksiniz:

  • Öğrenme kanallarınız
  • Öğrenme modeliniz
  • Öğrenme becerileriniz
  • Öğrenme esnasında dikkatinizi dağıtan faktörler
  • Öğrenme özellikleriniz
  • Genel özellikleriniz
  • Öğrenme özelliklerini nasıl geliştirebileceğinizi
  • Öğrenme yöntem ve metotlarınız
  • Size uygun ders çalışma ortamları
  • Size özel öğrenme tavsiyelerini

Testi nasıl satın alabilirim?

Lise Öğrenme Modeli Testi'ni Sepete Ekle butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

Lise Öğrenme Modeli Testi'ni satın aldıktan sonra sizin e-mail adresinize Lise Öğrenme Modeli Testi'ni doldurabileceğiniz link gönderilecektir. E-mail adresinize gelen linki tıkladığınızda test soruları çıkacak ve onları doldurabileceksiniz. Testi doldurduktan sonra değerlendirilecek ve sizin e-mail adresinize sizin adınıza özel hazırlanmış Lise Öğrenme Modeli Raporu iletilecektir. Ayrıca Lise Öğrenme Modeli Raporu size kargo ile de gönderilecektir. Satın alırken açıklama kısmına öğrencinin adını ve soyadını yazmayı unutmayın. Rapor öğrencinin adına hazırlanması için önemlidir.