Kariyer Testi
Kariyer Testi

Kariyer Testi (OM4943)

Marka : Benego
Fiyat : ₺106,79(KDV Dahil)

Kariyer Testi

Nedir?
Üniversite öğrencileri, mezunlar ve kariyer değişikliği yapmak isteyen kişilere yönelik olarak hazırlanmış olup kısaca kişiliklerini, kariyerlerinde nasıl başarılı olabileceklerini, hangi alanlarda çalışırlarsa başarılı olabileceklerini, iş ararken ve mülakat esnasında nelere dikkat etmeleri gerektiğini açıklamaktadır.

Ne işe yarar?
Kariyer Testi, kişilerin güçlü yanlarını daha iyi tanıyarak geliştirilmesi gereken yönlerini tespit etmelerine ve kendilerine en uygun kariyer tercihinde bulunmalarına yardımcı olmaktadır. Temel kişilik fonksiyonlarının bir haritasını çıkartarak en iyi ne şekilde öğrenebileceklerini, insanlarla nasıl iletişim kurduklarını ortaya koymaktadır. Böylece, kendileri için en uygun olan, tatminkarlık sağlayacak işleri ve yine kendileri için uygun olan ve olmayan çalışma ortamlarını belirlemekte; bu doğrultuda iş arama süreçlerinde dikkat etmeleri gerekenleri daha iyi ortaya koyarak iş arama süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Potansiyelleri belirledikten sonra en iyi ne şekilde kullanabilecekleri konusunda kişilere yardımcı olmakta iyi bir kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

Test nasıl uygulanır?
Test ikişer şıklı toplam 60 sorudan oluşmaktadır. Kariyer Testi internet üzerinden online olarak veya optik form üzerinden doldurulabilir. Bireysel uygulamalar internet üzerinden online olarak yapılmakta, toplu uygulamalar optik formlar aracılığıyla da yapılabilmektedir.
Uygulama süresi ne kadardır?
Kişilerin okuma hızına göre değişmekle beraber ortalama 20-25 dakika da uygulanabilmektedir.
Kariyer Testi Kimler İçin?
İş hayatına yeni adım atacaklar ve kariyeri ile ilgili farklılıkları düşünen herkes için.

Raporda Neler Var?
Kariyer Testi sonucu size özel hazırlanan Kariyer Raporu’nda aşağıdaki başlıklarda yer alan konularla ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.
Test uygulamasının ardından hazırlanan raporda şu başlıklar yer almaktadır:
·         Kişiliğiniz
·         Güçlü Yanlarınız
·         Geliştirilmesi Gereken Yanlarınız
·         Temel Kişilik Fonksiyonları
·         Öğrenme Tarzınız
·         İletişimde Siz
·         Size Kariyer Tatminkârlığı Sağlayacak İşler
·         Size Uygun Çalışma Ortamları
·         Size Uygun Olmayan Çalışma Ortamları
·         İş Ararken Dikkat Etmeniz Gerekenler
·         Potansiyelinizi En İyi Şekilde Kullanabilmek İçin
·         İyi Bir Kariyer İçin

Testi nasıl satın alabilirim?
Kariyer Testi'ni Sepete Ekle butonuna basarak satın alabilirsiniz.
Satın aldıktan sonra sizin e-mail adresinize Kariyer Testi'ni doldurabileceğiniz link gönderilecektir. E-mail adresinize gelen linki tıkladığınızda test soruları çıkacak ve onları doldurabileceksiniz. Testi doldurduktan sonra değerlendirilecek ve sizin e-mail adresinize sizin adınıza özel hazırlanmış Kariyer Raporu iletilecektir. Ayrıca fatura ile birlikte Kariyer Raporu size kargo ile de gönderilecektir. Satın alırken açıklama kısmına testi dolduracak kişinin adını ve soyadını yazmayı unutmayın. Rapor testi dolduran kişi adına hazırlanması için önemlidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR