Kareler
Kareler
Kareler
Kareler

Kareler (OM0184)

Marka : Hi Q Toys
Fiyat : ₺317,26(KDV Dahil)

Hayal gücünü ve analiz yeteneğini geliştirmenin en eğlenceli yolu !

Bu oyunumuz iki kişiliktir.

Squares / Yeni Kareler oyunu ile mantıklı düşünebilme, stratejik planlama, hayal gücü becerilerinizi geliştirerek zihin gelişiminizi hızlandırın !

Oyunumuz;48 adet turuncu ve yeşil oyun taşları, 1 adet oyun platformu ve 5 adet çift taraflı alıştırma oyun kartından oluşmaktadır.

Oyunun kuralları çok basit. Hadi gelin birlikte göz atalım.

Her oyuncu bir renk seçer ve seçtiği renkten 24 adet oyun taşlarını alır. Oyuna kimin başlayacağına karar verildikten sonra ilk oyuncu işaretlenmiş olan başlama noktasından birine oyun taşını yerleştirir. Diğer oyuncuda kendi oyun taşını kalan başlama noktasına yerleştirerek oyuna başlar.

Oyuncular her seferde tek parça yerleştirebilir ve koyacağınız parça mutlaka kendi renginden olan bir oyun taşını köşesinden değmek zorundadır. Yüzey olarak değemez, mutlaka köşesinden değmelidir. Rakip taşa temasta herhangi bir kural yoktur.

Koyulan oyun taşının yeri değiştirilemez. Sırası gelen oyuncu oyun taşını yerleştirecek yeri varsa taş koymak zorundadır. Sırası gelen oyuncunun taşı koyacak yeri yok ise oyun sona erer. Oyun bittikten sonra elinde bulun taşların yüzeyindeki kareler sayılır, en az kare kalan oyuncu oyunu kazanır !

En fazla kareyi platforma yerleştiren ol, oyunu kazan !

Tüm oyuncaklarımız AB ve TSE standartlarına uygundur.

Oyuncaklarımız CE ve EN-71 testlerine sahiptir.

BPA,PVC ve FTLAT içermez.

Etiketler
Kareler,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR