İADE KOŞULLARI VE GERİ ÖDEME POLİTİKASI
 

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde [email protected] adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilir, ya da +90 258 373 7273 numaralı telefondan bu isteğinizi iletebilirsiniz.

 

Bu aşamadan sonra, teslimat adresinize yönlendirilecek Yurtiçi Kargo yetkilisine; paket ve içeriğindeki tüm doküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte teslim ederek Yurtiçi Kargo firmasından karşı ödemeli olarak bize ulaştırabilirsiniz.

 

Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir.

 

Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir. 

 

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, oyunterapimarket.com tarafından iade alınamayacaktır. 

 

İade edilen ürün, öncelikle oyunterapimarket.com bünyesindeki servis tarafından incelenecektir ve tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, 3 ila 7 iş günü içersinde uygulamaya girecek iade işlem süresi başlatılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR