Hızlı Bardaklar (6 set) (Speed Cups)
Hızlı Bardaklar (6 set) (Speed Cups)

Hızlı Bardaklar (6 set) (Speed Cups) (OM3110)

Marka : Amigo
Fiyat : ₺349,35(KDV Dahil)

Hız, dikkat, eğlence..! Hepsi bir oyunda sizleri bekliyor.

Yeni Türkçe büyük kutulu sürümünde 4 yerine 6 kişiye yetecek kadar bardak seti ve ileri seviye 19 kart ile heyecan daha da artıyor.

Her oyuncuya bir takım, yani 5 ayrı renkli bardak dağıtılır. Sonra üzerinde bardakların düzenlenme şekillerini gösteren kartlar karıştırılarak deste halinde kapalı olarak masanın ortasına konulur. Zilde ortaya yakın bir yere konulur. Oyuncular bardakları baş aşağı önüne dizer. Sonra oyunculardan biri destenin en üstündeki kartı açarak açık şekilde ortaya bırakır. Kartın üzerinde bardakların ne şekilde, yani yan yana mı veya üst üste mi ve de hangi renk sırasına göre düzenlenecekleri resmedilmiştir. Kim önce karttaki resme göre bardakları düzenlemeyi başarırsa zile basar ve de kartı kazanır. Bu bir hız ve de dikkat işidir.

 

Oyun tüm 43 kart bitince sona erer. Her oyuncunun önündeki kartlar sayılır. Kimin kart sayısı daha fazla ise o oyunun galibidir. Yani kim daha çabuk bardakları istenilen şekilde düzenlemişse kazanan olur. Hızlı bardaklar oyunu ile eğlenerek öğrenmenin farkını yaşayacaksınız.

Yaş Aralığı
5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu
Etiketler
Hızlı, Hızlı Bardaklar, Hızlı Bardaklar 6, Hızlı Bardaklar 6 set, Hızlı Bardaklar 6 set Speed, Hızlı Bardaklar 6 set Speed Cups, Hızlı Bardaklar 6 set Cups, Hızlı Bardaklar 6 Speed, Hızlı Bardaklar 6 Speed Cups, Hızlı Bardaklar 6 Cups, Hızlı Bardaklar set, Hızlı Bardaklar set Speed, Hızlı Bardaklar set Speed Cups, Hızlı Bardaklar set Cups, Hızlı Bardaklar Speed, Hızlı Bardaklar Speed Cups, Hızlı Bardaklar Cups, Hızlı 6, Hızlı 6 set, Hızlı 6 set Speed, Hızlı 6 set Speed Cups, Hızlı 6 set Cups, Hızlı 6 Speed, Hızlı 6 Speed Cups, Hızlı 6 Cups, Hızlı set, Hızlı set Speed, Hızlı set Speed Cups, Hızlı set Cups, Hızlı Speed, Hızlı Speed Cups, Hızlı Cups, Bardaklar, Bardaklar 6, Bardaklar 6 set, Bardaklar 6 set Speed, Bardaklar 6 set Speed Cups, Bardaklar 6 set Cups, Bardaklar 6 Speed, Bardaklar 6 Speed Cups, Bardaklar 6 Cups, Bardaklar set, Bardaklar set Speed, Bardaklar set Speed Cups, Bardaklar set Cups, Bardaklar Speed, Bardaklar Speed Cups, Bardaklar Cups, 6 set, 6 set Speed, Hızlı, Hızlı Bardaklar, Hızlı Bardaklar 6, Hızlı Bardaklar 6 set, Hızlı Bardaklar 6 set Speed, Hızlı Bardaklar 6 set Speed Cups, Hızlı Bardaklar 6 set Cups, Hızlı Bardaklar 6 Speed, Hızlı Bardaklar 6 Speed Cups, Hızlı Bardaklar 6 Cups, Hızlı Bardaklar set, Hızlı Bardaklar set Speed, Hızlı Bardaklar set Speed Cups, Hızlı Bardaklar set Cups, Hızlı Bardaklar Speed, Hızlı Bardaklar Speed Cups, Hızlı Bardaklar Cups, Hızlı 6, Hızlı 6 set, Hızlı 6 set Speed, Hızlı 6 set Speed Cups, Hızlı 6 set Cups, Hızlı 6 Speed, Hızlı 6 Speed Cups, Hızlı 6 Cups, Hızlı set, Hızlı set Speed, Hızlı set Speed Cups, Hızlı set Cups, Hızlı Speed, Hızlı Speed Cups, Hızlı Cups, Bardaklar, Bardaklar 6, Bardaklar 6 set, Bardaklar 6 set Speed, Bardaklar 6 set Speed Cups, Bardaklar 6 set Cups, Bardaklar 6 Speed, Bardaklar 6 Speed Cups, Bardaklar 6 Cups, Bardaklar set, Bardaklar set Speed, Bardaklar set Speed Cups, Bardaklar set Cups, Bardaklar Speed, Bardaklar Speed Cups, Bardaklar Cups, 6 set, 6 set Speed,