Hayat Başlıyor-Sayılar
Hayat Başlıyor-Sayılar

Hayat Başlıyor-Sayılar (OM3247)

Fiyat : ₺62,67(KDV Dahil)

Kopyala+Öğren Renkler ve Şekiller 

Silinebilir kartlar ve kalemden oluşan bu harika setle şekilleri ve renkleri öğrenmek çok kolay! Çocuğunuz için özel olarak hazırlanan bu kartlar, ona ilk yazma becerilerini kazandırırken bir yandan da ana renkleri, ara renkleri ve temel geometrik şekilleri öğrenmesine yardımcı olacak!

    Kopyala Öğren serisi, okuma yazmayı öğrenme sürecinde, anne-babalara ve öğretmenlere kaliteli bir materyal oluşturmak ve sevgili çocuklarımızın okuma-yazmaya harika bir başlangıç yapmalarını sağlamak düşüncesiyle hazırlandı. Beş başlıktan oluşan seri, hem çocuklarımızın el yazısı ile yazma pratiği yapmasına olanak veriyor hem de onların erken yaşta temel kavramları öğrenmesine yardımcı oluyor. 

    Kopyala Öğren kartlarının tamamında Milli Eğitim Bakanlığı yeni müfredatına uygun el yazısı fontu kullanıldı. Kartlar, ilgi çekici görseller, kesikli çizgilerle gösterilen sözcükler, temel kavramlarla ilgili renkli alıştırmalar içeriyor. Ayrıca kartların silinebilir olması sınırsız sayıda kullanıma izin veriyor. Kutunun içinde yer alan anne-baba öğretmen kılavuzu kartları kullanırken size yol gösterecek.

    Renkler ve Şekiller başlığı çocuğunuzun aşağıdaki becerileri edinmesine yardımcı olacak.

·         Ana renkleri ve ara renkleri ögrenme,

·         Temel geometrik şekilleri tanıma,

·         Okuma yazma becerileri,

·         El yazısı becerileri,

·         El-göz koordinasyonu,

·         Ebeveyn çocuk etkileşimi.

Kutunun içinde neler var?

·         Renk ve şekil kartları,

·         Anne-baba öğretmen kılavuzu,

·         2 çizgi çalışması kartı,

·         2 alfabe kartı,

·         1 siyah kalem,

·         1 kırmızı kalem,

·         Silgi bezi.

Tüm kartlar defalarca kullanıma olanak verecek şekilde hazırlandı, farklı renkte iki kalem ve özel silgi beziyle sunuldu. Böylece çocuğunuz tüm sözcükleri ve objeleri tam olarak belleğine yerleştirene kadar pratik yapabilir. Pek çok kereler yazarak el yazısı becerilerini geliştirebilir. 

 

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR