Haba Ding Dong Ormanı Oyunu
Haba Ding Dong Ormanı Oyunu

Haba Ding Dong Ormanı Oyunu (OM4064)

Marka : Haba
Fiyat : ₺297,00(KDV Dahil)

Haba Ding Dong Ormanı Oyunu

2 yaş ve üstü 1 - 3 oyuncu ve bir yetişkinle birlikte keşfedilecek ilk müzik oyunu koleksiyonu Küçük Fare Mia’nın ailesi Ding Dong Ormanı’nda diğer hayvanlarla birlikte yaşıyor.

Bu orman çok özel bir orman, içinde yaşayan herkes müziği çok seviyor.

Bu yüzden her hayvan bir enstrüman çalabiliyor. Bir tek küçük fare Mia hangi enstrümanı çalacağına karar veremiyor.

Bu yüzden birer birer arkadaşlarını ziyaret edip farklı enstrümanları deniyor.

Beş farklı eğlenceli oyunla müziğin renkli dünyasını Fare Mia ile birlikte keşfetmek ister misiniz? Sevgili Anne Babalar,

Özellikle çocukların ellerine uygun olarak tasarlanmış enstrümanlar ve oyun materyali, çocuğunuzun müzik dünyasıyla ilk kez tanışmasını sağlar.

Çocuklar oyun sayesinde Ding Dong Ormanı’ndaki ses ve ritimleri keşfederler ve enstrümanları çalmayı ve çıkarttıkları sesleri tanımayı öğrenirler.

Bu şekilde çocukların işitme becerileri eğitilir; sesleri tanımayı ve enstrümanlarla eşleştirebilmeyi, bir odadaki seslerin yerini bulmayı öğrenirlerken ilk ritim hissini geliştirirler.

Çocukların enstrüman çaldıklarında motor becerilerini geliştirmenin yanı sıra sosyal becerileri ve konsantrasyonları da eğitilir.

Böylece çocuklar, ileride ilkokula daha başarılı bir başlangıç yapabilmelerini sağlayacak pek çok önemli beceriyi kazanmış olurlar.

Çocuğunuzla birlikte müzik dünyasına heyecan verici geziler yapın, Ding Dong Ormanı’nın sakinleriyle birlikte enstrümanları çalarak müzikalitelerini, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirin.

Oynarken bol eğlenceler! Detaylı oyun kurallarına, online oyun kılavuzundan ulaşabilirsiniz:

Gelişimsel kazanımlar: Sesleri tanıma ve ayırt edebilme, İnce motor becerileri ve el-göz koordinasyonu, İşitsel dikkat, Hafıza becerileri, Görsel ve işitsel algı gelişimi, Sosyal beceriler, Dil gelişimi, Yaratıcılık

Yaş Aralığı
3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
El Göz Koordinasyonu Sosyal Beceriler Dikkat Parmak Kas Gelişimi Vestibüler Sistem Görsel Algı Mantıksal Gelişim