Eşler Arası Analiz Testi
Eşler Arası Analiz Testi

Eşler Arası Analiz Testi (OM4945)

Marka : Benego
Fiyat : ₺152,55(KDV Dahil)

Genel Kişilik Testi

Nedir?
Kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak iş ve özel hayatlarında başarıyı ve mutluluğu yakalamalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ne işe yarar?
Genel Kişilik Testi, kişilerin güçlü yanlarını daha iyi tanıyarak geliştirilmesi gereken yönlerini tespit etmelerine, böylelikle, iş ve özel hayatlarındaki mutluluğu, başarıyı ve tatmin düzeyini artırmalarına yardımcı olmaktadır. Temel kişilik fonksiyonları analizi yapılarak iletişim ve ilişkilerdeki durumları incelemekte, kişileri biricik kılan özelliklerini ortaya çıkartmaktadır. Öğrenme tarzları, zaman yönetimleri, değişime karşı tepkileri analiz ettikten sonra kişisel gelişimlerine yönelik tavsiyelerde bulunulmaktadır. Hayatta başarıyı ve mutluluğu baltalayan stres karşısındaki durumları tespit ederek stresle nasıl başa çıkabileceklerine yönelik öneriler ve sadece kişiye özel tavsiyelerle daha mutlu ve daha başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır

Test nasıl uygulanır?
Test ikişer şıklı toplam 60 sorudan oluşmaktadır. Genel Kişilik Testi internet üzerinden online olarak veya optik form üzerinden doldurulabilir. Bireysel uygulamalar internet üzerinden online olarak yapılmakta, toplu uygulamalar optik formlar aracılığıyla da yapılabilmektedir.

Uygulama süresi ne kadardır?
Kişilerin okuma hızına göre değişmekle beraber ortalama 20-25 dakika da uygulanabilmektedir.
Anaokulu Öğrenci Testi Kimler İçin?
Kendin daha iyi tanıyarak iş ve özel hayatında başarıyı ve mutluluğu yakalamak isteyen herkes.

Raporda Neler Var?
Genel Kişilik Testi sonucu size özel hazırlanan Genel Kişilik Raporu’nda aşağıdaki başlıklarda yer alan konularla ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.
Test uygulamasının ardından hazırlanan raporda şu başlıklar yer almaktadır:
·         Kişiliğiniz
·         Güçlü Yanlarınız
·         Geliştirilmesi Gereken Yanlarınız
·         Temel Kişilik Fonksiyonları
·         İletişim ve İlişkiler
·         Sizi Başkalarından Ayıran Özellikleriniz
·         İletişimde Siz
·         İlişkilerde Siz
·         Öğrenme Tarzınız
·         Zaman Yönetimi
·         Değişime Karşı Tepkiniz
·         Kişisel Gelişiminiz İçin Önerilerimiz
·         Stres Durumunda Siz
·         Stresle Başa Çıkabilmeniz İçin Öneriler
·         Size Özel Tavsiyelerimiz 

 

 

Testi nasıl satın alabilirim?
Genel Kişilik Testi'ni Sepete Ekle butonuna basarak satın alabilirsiniz.
Satın aldıktan sonra sizin e-mail adresinize Genel Kişilik Testi'ni doldurabileceğiniz link gönderilecektir. E-mail adresinize gelen linki tıkladığınızda test soruları çıkacak ve onları doldurabileceksiniz. Testi doldurduktan sonra değerlendirilecek ve sizin e-mail adresinize sizin adınıza özel hazırlanmış Genel Kişilik Raporu iletilecektir. Ayrıca fatura ile birlikte Genel Kişilik Raporu size kargo ile de gönderilecektir. Satın alırken açıklama kısmına testi dolduracak kişinin adını ve soyadını yazmayı unutmayın. Rapor testi dolduran kişi adına hazırlanması için önemlidir.