Erken Öğrenme – 3 Kitap Takım (OM2494)

Fiyat : ₺37,00(KDV Dahil)

Erken Öğrenme kitabı ile sayılarrenkler ve şekiller bir arada!

Erken Öğrenme, 3 küçük kitapçıktan oluşan renkli, eğlenceli bir eğitim kitabıdır. Erken Öğrenme’nin ilk kitapçığı ile çocuğunuz İngilizce ve Türkçe 1’den 10’a kadar saymayı öğrenecek. Rengarek bir tasarıma sahip bu kitapçıkla sayı saymayı öğrenmek neşeli bir oyuna dönüşüyor.

Erken Öğrenme’nin ikinci kitapçığında ise çocuğunuz 10 rengi eğlenceli bir şekilde öğreniyor. Bu kitapçıkta renklerin Türkçe ve İngilizce karşılıklarının yanı sıra günlük hayatta sıkça kullandığımız ve karşılaştığımız nesneler de bulunuyor. Erken Öğrenme kitabı sayesinde çocuğunuz renkleri bu nesneler üzerinden etkili ve kalıcı bir şekilde öğreniyor.

Erken Öğrenme’nin üçüncü ve son kitapçığında ise daire, oval, üçgen gibi temel geometrik şekiller anlatılıyor.

Erken Öğrenme kitapçıklarının tümü birbiriyle bağlantılıdır. Çocuğunuz Sayılar kitapçığı ile sayıları öğrendikten sonra Renkler kitapçığındaki 1’den 10’a kadar sıralanmış renkli nesneleri sayarak sayı bilgisini pekiştiriyor. Şekiller kitapçığında ise şekiller, renkler ve sayılar bir arada veriliyor. Erken Öğrenme kitapçıkları sayı, renk ve şekil bilgisi yanında ilk İngilizce okuma ve anlama becerisini de geliştiriyor.

Çocuğunuz en temel bilgileri Erken Öğrenme kitapçıklarıyla kolayca ve eğlenerek öğrenip pekiştirecek.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim