Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Sayma Eğitici Kartlar

Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Sayma Eğitici Kartlar (OM1003)

Fiyat : ₺297,65(KDV Dahil)

Dokunsal hassasiyeti olan çocuklarımızda sayıları öğreten eğitici kartlar

TEMEL KAVRAMLAR VE YABANCIL DİL ÖĞRENİMİ BİR ARADA!

-Günlük yaşamda çok karşılaşılan objeleri tanıma,
-İlk Türkçe becerilerini kazanma,
-Her kartta sözcüğün İngilizce ve Almanca karşılıklarıyla telaffuzları,
-Çocuğunuzun ilgisini çekebilecek harika görseller ve dokularla hazırlanmış resimli kartlar,
-Kartlardan maksimum fayda sağlamaya yardımcı olan, farklı oyun fikirleri veren Anne-Baba ve Öğretmen Kılavuzu,
-Sadece görerek değil dokunarak ve hissederek öğrenim! 

Çocuğunuzun daha okul öncesi dönemde hem temel kavramları öğrenmesini hem de ilk yabancı dil becerilerini kazanmasını istiyorsanız çocuğunuzu Dokun Hisset Öğren Resimli Kartlar'la mutlaka tanıştırmalısınız. Her kutuda yer alan Anne Baba Öğretmen Kılavuzu size kartlardan en doğru şekilde faydalanabilmeniz için yol gösterecek. Farklı oyun fikirleri ile çocuğunuz eğlenerek öğrenecek.

 

Bu harika eğitim seti ile çocuğunuz,

- Daha okul öncesi dönemde yabancı dil becerilerini kazanmaya başlayacak. Dokun Hisset Öğren Resimli Kartları kullanarak yaklaşık 80 farklı sözcüğün Almanca ve İngilizce karşılıklarını çocuğunuza öğretebileceksiniz.
- Rengarenk kaliteli görseller ve özel dokular kullanılarak hazırlanan kartlar sayesinde çocuğunuz yalnızca görerek değil aynı zamanda görerek ve hisssederek öğrenecek. Farklı duyu organlarını kullanarak çok daha kalıcı bilgiler edinebilecek.
- Ana renkleri ve ara renkleri öğrenecek.
- 16 farklı taşıtı tanıyacak.
- Gündelik yaşamda sıkça karşımıza çıkan pek çok farklı objenin ismini öğrenecek.
- 1'den 10'a kadar ileriye ve geriye doğru saymayı, sayıları sayı doğrusu üzerine yerleştirmeyi, var ve yok kavramlarını öğrenecek.
- Temel geometrik şekiller kolayca dağarcığına yerleşecek.
100TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Etiketler
Dokun, Dokun Hisset, Dokun Hisset Öğren, Dokun Hisset Öğren Sayılar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Sayma, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Sayma Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Sayma Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Sayma Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayı Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayma, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayma Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayma Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Sayma Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Ve Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Sayma, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Sayma Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Sayma Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Sayma Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayı Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayma, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayma Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayma Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Sayma Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Eğitici, Dokun Hisset Öğren Sayılar Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Sayılar Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Sayma, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Sayma Eğitici, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Sayma Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Sayma Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Eğitici, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Sayı Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Sayma, Dokun Hisset Öğren Ve Sayma Eğitici, Dokun Hisset Öğren Ve Sayma Eğitici Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Sayma Kartlar, Dokun Hisset Öğren Ve Eğitici, Dokun Hisset Öğren Ve Eğitici Kartlar,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR